Jak przypomina portal "Pomponik", Krzysztof Jackowski chętnie dzieli się z fanami wizjami dotyczącymi tego, co czeka Polskę i świat. W obliczu rosyjskiej agresji na Ukrainę, jasnowidz z Człuchowa postanowił skoncentrować się na tym, co czeka naszych wschodnich sąsiadów. Profeta zdradził, jakie plany ma Władimir Putin. Jak zdaniem Jackowskiego skończy się wojna na Ukrainie?

Najnowsza wizja Krzysztofa Jackowskiego

Najnowsza audycja Krzysztofa Jackowskiego nosi tytuł "Moje poczucia. Czuję wreszcie coś pozytywnego". O ile sam tytuł zdaje się napawać optymizmem, o tyle pierwsze słowa wypowiedziane przez jasnowidza wskazują, że "to nie jest taki optymizm, jaki sobie możecie wyobrażać".

Krzysztof Jackowski/YouTube @JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Krzysztof Jackowski/YouTube @JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Krzysztof Jackowski/YouTube @JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Brzmi tajemniczo? Niestety dalsze rozważania Jackowskiego nie specjalnie rozjaśniają temat. Przyznał, że sam jest tym wszystkim mocno zaskoczony, bo może dojść do "kompletnej zmiany zdarzeń". Jego zdaniem możemy się spodziewać w najbliższym czasie czeka nas zmiana tego, co dzieje się w okresie ostatnich dwóch lat.

Zdaniem Krzysztofa Jackowskiego ma dojść do buntu niektórych państw w Europie. "Mogą to być Węgrzy, mogą to być Francuzi, mogą to być Niemcy" - powiedział Jackowski, dodając, że rząd któregoś z europejskich państw zostanie zdemaskowany.

Jasnowidz z Człuchowa nie był w stanie powiedzieć, czy będzie to dotyczyło tylko jednego państwa, czy też dwóch. Przekonywał za to, że przyłączą się do tego kolejne uznając, że pora jest "skończyć z tym nonsensem". Jego zdaniem może dojść do "niebywałego skandalu światowego".

Zdaniem jasnowidza z Człuchowa, w konflikcie rozgrywającym się w Ukrainie dojdzie do sytuacji patowej. Konflikt ma nadal pozostawać aktywny, ale nie będzie się rozwijał. Jego zdaniem przyjdzie czas "czekania i wstrzymania".

Co sądzicie o najnowszej przepowiedni Krzysztofa Jackowskiego?

To też może cię zainteresować: Koszmarne plany Władimira Putina ujrzały światło dzienne. Tego rosyjski przywódca obawia się najbardziej

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Rosyjskie wojsko złamało w Czarnobylu praktycznie wszystkie zasady bezpieczeństwa. "To naprawdę szaleństwo"

O tym się mówi: Prezydent Andrzej Duda udał się z wizytą na Ukrainę. Spotka się z ukraińskim przywódcą Wołodymyrem Zełenskim