Oto propozycje fryzur dla pań po czterdziestce. Warto wypróbować na podstawie opinii znanych stylistów fryzur, takich jak: Frédéric Fekkai, Stacey Ciceron czy Michelle Sultan.

Kręcone włosy typu bob

Nie ma reguły co do fryzury, którą powinna mieć kobieta po 40. roku życia. Można go zwijać lub prostować, aby uzyskać wszechstronny wygląd. Również w przypadku pięknych, sprężystych włosów, upewnij się, że loki są nawilżone, aby uzyskać najlepsze loki.

Długie włosy z dużymi falami

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Audrey ✂ (@audreyhairpro)

Długie włosy z klasycznymi dużymi falami ukazują objętość i połysk. Aby mieć idealne włosy bez względu na wiek, muszą być zdrowe i w doskonałej kondycji. Fakt, że czasami podeszły wiek może przynieść nowy poziom pewności siebie.

Tradycyjny bob do podbródka

Użyj odżywki do włosów i wysusz włosy, a następnie nałóż na włosy krem ​​lub inny produkt nabłyszczający, aby uzyskać elegancki wygląd.

Włosy pixie

Kobiety z krótszymi włosami po 40 roku życia często wykazują pewność siebie i odpowiedzialność, zarówno zawodową, jak i emocjonalną. Ponadto, po tylu latach farbowania lub rozjaśniania włosów, najlepszym wyborem jest pięknie wykonane i efektowne strzyżenie.

O tym się mówi: GIS ostrzega przed spożyciem popularnego produktu mięsnego. Każdy nabywca powinien się go pozbyć

Zerknij tutaj: Antoni Królikowski ma kłopoty ze zdrowiem. Przyłapany podczas wizyty w szpitalu. Co się stało

Nie przegap tego: Pentagon bada sprawę użycia chemikaliów na terenie Mariupola. Czy Rosjanie naprawdę to zrobili