Nie ulega wątpliwości, że Antoni Królikowski ostatnimi czasy stał się jednym z najbardziej popularnych tematów omawianych przez kolorowe pisma.

Antek Królikowski w szpitalu?

Z racji tego, że wokół niego jest więcej skandali, niż pozytywnych wieści, jego decyzje i postępowanie odbijają się szerokim echem zarówno w mediach społecznościowych, jak i na łamach tabloidów.

Nie jest tajemnicą, że po przyjściu na świat jego syna Vincenta, dumny tatuś postanowił opuścić jego mamusię, Joannę Opozda, która w ostatnich tygodniach ciąży i ogromnego strachu o życie i zdrowie synka została całkiem sama. Jej ówczesny mąż bowiem postanowił wybrać się w rejs, biorąc udział w nagraniach do programu rozrywkowego.

Teraz media donoszą, że Antoni Królikowski został sfotografowany przez paparazzich podczas wchodzenia do budynku szpitalnego, w którym leczone są choroby wewnętrzne i kardiologiczne.

Czy Antoni Królikowski ma problemy sercowe? Najwyraźniej jego ostatnie oświadczenie na Instagramie nie było pustymi słowami - Teraz jednak muszę zadbać o zdrowie. Ostatnie miesiące to dla mnie ciężki czas. Nie mogę udawać, że jestem zdrowy i silny. Muszę się wykurować, bo mam dla kogo żyć. Dlatego znikam - stwierdził w nagraniu.

O tym się mówi: Pentagon bada sprawę użycia chemikaliów na terenie Mariupola. Czy Rosjanie naprawdę to zrobili

Zerknij tutaj: Mocne słowa Jarosława Kaczyńskiego w 12. rocznicę wydarzeń smoleńskich. “Czy będziemy nadal wolni, czy będziemy nadal żyli pod groźbą terroru”