Zarówno wydarzenia w trakcie gali, jak i to, co działo się po niej okazuje się być kopalnią tematów na artykuł.

Omówiono już powody ogromnej absencji wielu zaproszonych artystów, mowę ciała Katarzyny Cichopek, a także niewybredny komentarz Jacka Kurskiego na temat Kingi Rusin, więc przyszła pora na legendarną aktorkę Teresę Lipowską, którą po gali próbował przemaglować jeden z dziennikarzy pewnego portalu plotkarskiego.

Teresa Lipowska nie wytrzymała podczas wywiadu. Przerwała rozmowę

Aktorka z pewnością nie czuła się dobrze wśród takiego tłumy ludzi, o czym poinformowała swojego rozmówcę. Jak stwierdziła, woli jednak własne otoczenie z dala od zgiełku, blasku fleszy i kamer.

Było widać, że seniorka chciałaby zakończyć już rozmowę i przerwać wywiad, jej mowa ciała i gesty wskazywały na to, że chciała już odejść, lecz młody dziennikarz z kolczykiem w twarzy i tatuażami na palcach dłoni postanowił kontynuować rozmowę, czym coraz bardziej rozdrażniał aktorkę.

Wypytywał ją o doniesienia na temat jej domniemanego zniknięcia z serialu, czy też przerwy w nagrywaniu, czemu Teresa Lipowska stanowczo zaprzeczyła.

Gdy zapytał o jej opinię na temat młodych aktorek, artystka stwierdziła, że życzy im rozwoju i sukcesów zawodowych, lecz gdy jej rozmówca zapytał ją o Julię Wieniawę, twierdząc, że jest ona teraz “na topie”, aktorka straciła cierpliwość i stanowczo przerwała rozmowę - Wie pan co, nie będziemy… Widzę, że to już są takie plotkarskie, jakieś… Nie, nie. To dziękuję - stwierdziła z uśmiechem urywając temat.


źródło: YouTube/Pomponik

O tym się mówi: 17 lat młodsza żona Krystiana Wieczorka świętuje urodziny. Kim jest 30-letnia gwiazda serialu

Zerknij: Małgorzota Rozenek-Majdan nie ma wątpliwości, że dobrze sprawdziłaby się w "Dzień dobry TVN". Co dokładnie powiedziała na ten temat

Nie przegap tego: Znajoma Przemysła Kossakowskiego zdradziła jedną z przyczyn rozstania podróżnika z Martyną Wojciechowską. Tego fani się nie spodziewali