Ja donosi “Interia”, Maria Szafirska zaskarbiła sobie sympatię widzów dzięki rolom w znanych serialach telewizyjnych. Największą popularność aktorka zdobyła, wcielając się w postać miłości znanego aktora Krystiana Wieczorka.

Żona Krystiana Wieczorka świętuje 30. urodziny

Pomimo faktu, że opinia publiczna nie wróżyła im świetlanej przyszłości, do teraz są szczęśliwym i zgodnym małżeństwem. Aktorski dorobek Marii Szafirskiej jest imponujący, gdyż można ją było zobaczyć między innymi w takich serialach, jak "M jak miłość", "Ojciec Mateusz", czy "Pierwsza miłość".

Jednak pomimo sukcesów zawodowych aktorki większe zainteresowanie budził jej związek z aktorem znanym z serialu "M jak miłość" Krystianem Wieczorkiem. Gdy się poznali, ona miała zaledwie 24 lata i była studentką łódzkiej Szkoły Filmowej, podczas gdy on był mężczyzną po czterdziestce.

Różnica wieku i niepochlebne komentarze nie przeszkodziły im w drodze do zbudowania szczęśliwego związku. Gdy 24-letnia wówczas Maria usłyszała, że ma szansę zagrać w serialu u boku jej ulubionego aktora Krystiana Wieczorka, bez namysłu postanowiła przyjąć propozycję angażu, wcielając się w postać Pauliny Lipskiej.

Ani ona, ani Krystian nie sądzili, że to spotkanie zaważy na ich wspólnej przyszłości. Ich związek pozostawał tajemnicą przez pewien czas, lecz osoba z bliskiego otoczenia pary wygadała się o tym, że razem mieszkają. W 2016 roku wzięli sekretny ślub na Podlasiu, po którym aktor udzielił szczerego wywiadu mediom - Dopiero teraz poznałem kogoś, z kim chcę dzielić życie. Kiedy tylko zobaczyłem Marysię, miałem przeczucie, że to jest właśnie ta osoba. Wiedziałem, że będziemy razem. Małżonkowie doczekali się córeczki.

O tym się mówi: Brytyjski resort obrony ujawnia dalsze zamiary Putina. Ostrzegł mieszkańców jednego z miast

Zerknij tutaj: Małgorzota Rozenek-Majdan nie ma wątpliwości, że dobrze sprawdziłaby się w "Dzień dobry TVN". Co dokładnie powiedziała na ten temat