Jak przypomina portal "Jastrząb Post", Małgorzata Rozenek zdradziła niedawno, że jej wielkim marzeniem jest dołączyć do grona prowadzących program "Dzień dobry TVN". Edward Miszczak jednak nie zamierza powierzać jej tego zadania. Tymczasem "perfekcyjna pani domu" jest pewna, że ma wszystko, co pozwoliłoby jej być świetną gospodynią śniadaniówki. Poznajcie szczegóły!

Małgorzata Rozenek-Majdan z mediami od lat

Małgorzata Rozenek-Majdan obecna jest w mediach od wielu lat. Najpierw zaistniała w show biznesie, jako żona aktora Jacka Rozenka. Później dostała szansę od TVN Style, gdzie zaczęła prowadzić program "Perfekcyjna pani domu". Z czasem władze stacji zdecydowały o powierzeniu jej kolejnych zadań i tak została gospodynią programu "Projekt Lady".

Niedawno w wywiadzie udzielonym Kubie Wojewódzkiemu i Piotrowi Kędzierskiemu zdradziła, że chciałaby prowadzić program śniadaniowy w TVN-ie. Przyznała, że "chodzi wokół Edwarda z tym tematem od samego początku swojej pracy".

Zapytany o to Edward Miszczak, stwierdził, że pierwszy raz słyszy o takim pomyśle i uciął temat wskazujac, że jego priorytetem jest koncert dla Ukrainy, który w tamtym czasie organizował. Portal "Plotek" dotarł do osób w TVN, które przyznały, że programy prowadzone przez Rozenek-Majdan nie cieszą się już taką popularnością, jak dawniej, a w "Dzień dobry TVN" nie planowane są żadne kadrowe zmiany.

Małgorzata Rozenek-Majdan o pracy w śniadaniówce

W rozmowie z portalem "Jastrząb Post" Małgorzata Roznek-Majdan potwierdziła, że praca w "Dzień dobry TVN" jest jej marzeniem i jej zdaniem "bardzo wzbogaciłaby redakcję" śniadaniówki.

Żona Radka Majdana jest przekonana, że świetnie sprawdziłaby się w takim formacie, bo nie miałaby problemu z prowadzeniem zarówno rozmów poważnych, jak i poruszać tematów znacznie bardziej błahych. Dodała, że interesuje się wieloma rzeczmi, w tym kuchnią i modą, a do tego jest pełna energii - i tą energię z pewnością byłaby w stanie przekazać widzom.

Chcielibyście zobaczyć Małgorzatę Rozenek-Majdan w "Dzień dobry TVN"? Poradziłaby sobie z tym zadaniem?

To też może cię zainteresować: Niepokojące doniesienia o Cher obiegły media. Jej słowa nie napawają optymizmem. Co się dzieje z piosenkarką

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Tajemnicze spotkanie pod willą premiera Mateusza Morawieckiego. Zaskakujące, kto brał w nim udział

O tym się mówi: Ola Żebrowska skomentowała swoją nominację do nagrody Elle w kategorii Ikona Stylu. To zdjęcie rozbawiło internautów