Aleksandra i Michał Żebrowscy dwa lata temu świętowali narodziny swojego kolejnego dziecka. Para ma już trzy pociechy – Franciszka, Henryka i Feliksa. Teraz czekają na narodziny kolejnego dziecka.

Aleksandra Żebrowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Kobieta tuż po porodzie pokazywała swoje ciało i nie wstydziła się mankamentów. Internauci uwielbiają jej bezpośredniość i naturalność.

Ola Żebrowska skomentowała swoją nominację do nagrody Elle w kategorii Ikona Stylu

Warto również dodać, że Aleksandra Żebrowska ma swoją własną firmę. Żona aktora Michała Żebrowskiego jest właścicielką firmy Francis & Henry, która w swojej ofercie ma różne akcesoria do wychowywania dzieci. Macierzyństwo sprawia Oli dużo radości.

Nic więc dziwnego, że Ola Żebrowska chce mieć więcej dzieci. Teraz para spodziewa się już trzeciej pociechy.

To zdjęcie rozbawiło internautów

Na Instagramie Oli Żebrowskiej można znaleźć mnóstwo zdjęć z ciążowym brzuszkiem. W ostatnim czasie kobieta pochwaliła się również internautom, że została nominowana do nagrody Elle Style Awards w kategorii Ikona Stylu.

Informacja ta pojawiła się pod zabawnym zdjęciem…. potarganych rajstop. Każda kobieta jednak wie, że takie incydenty często się zdarzają.

Czy Ola Żebrowska ma szansę na zdobycie nagrody? Oprócz niej w tej kategorii pojawiły się również inne znane nazwiska, jak: Agnieszka Woźniak-Starak, Kasia Zawadzka i Rosalie.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą Martyniuk. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. Aktorka zdradza: "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu. Nie jest dobrze

TO TEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Światło dzienne ujrzały informacje na temat rosyjskich samolotów, które naruszyły przestrzeń powietrzną Szwecji. Wyposażone były w pociski atomowe