Jak podaje portal "Jastrząb Post", fani Cher w ostatnim czasie mocno martwią się o stan jej zdrowia. Niestety ostatnie słowa piosenkarki nie uspokoją tego niepokoju. Co dzieje się z uwielbianą na całym świecie Cher?

Gwiazda światowego formatu

76-letnia Cher ma na koncie sto milionów sprzedanych płyt i pół wieku kariery. Znana jest ze swojego zamiłowania do przepychu, przesady, czasem wręcz kiczu. Zapytana o to, co stanowi sekret jej dobrego wyglądu mimo upływających lat, z rozbrajającą szczerością odpowiada, że jest to "mnóstwo makijażu".

Niestety w ostatnim czasie wielbiciele piosenkarki mają powody do zmartwień. Jakiś czas temu w mediach pojawiła się informacja o tym, że stan Cher jest bardzo zły i trzeba przygotować się na najgorsze. Szybko okazało się, że nie jest tak źle, jak wieszczono, choć powody do zmartwień pozostają.

Co się dzieje z Cher?

Cher jest gwiazdą dość aktywną w mediach społecznościowych, stąd jej kilkudniowa nieobecność w mediach społecznościowych, wywołała ogromne poruszenie i niepokój wśród jej wielbicieli. Kiedy wreszcie wróciła, przyznała, że miała problemy osobiste i to był powód jej milczenia.

Fani dopytywali, czy wszystko u niej w porządku. Piosenkarka szczerze odpowiedziała, że "nie". "Łzy, które bolą. Stajemy się przytłoczeni, osiągamy limit… a potem jesteśmy zmuszeni przekroczyć ten limit. Żyję tak od tego roku… i te lata są najgorsze, jakie kiedykolwiek miałam… dodaj do tego rodzinę i to przepis na katastrofę" - stwierdziła piosenkarka, nie wyjaśniając jednak w czym dokładnie tkwi problem.

Zagraniczne media donoszą, że Cher mierzy się z migrenowymi bólami głowy. Życia nie ułatwia jej również wdowa po jej byłym mężu Sonnym Bon, która walczy w sądzie o tantiemy duetu Sonny i Cher.

Należycie do grona fanów Cher?

To też może cię zainteresować: Justyna Kowalczyk zdobyła się na szczere wyznanie dotyczące swoich relacji z mamą. " Ja i moje rodzeństwo musieliśmy być wzorowi"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ola Żebrowska skomentowała swoją nominację do nagrody Elle w kategorii Ikona Stylu. To zdjęcie rozbawiło internautów

O tym się mówi: Tajemnicze spotkanie pod willą premiera Mateusza Morawieckiego. Zaskakujące, kto brał w nim udział