Zdaniem wielu osób Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski byli dla siebie stworzeni. Para podróżników rozumiała się bez słów i gołym okiem było widać, jak bardzo są w sobie zakochani.

Niestety ich miłość nie przetrwała. W 2021 roku pojawiła się w mediach zaskakująca informacja o ich rozstaniu. To właśnie Przemysław Kossakowski zakończył ten związek.

Znajoma Przemysła Kossakowskiego zdradziła jedną z przyczyn rozstania podróżnika z Martyną Wojciechowską

Do dziś wiele osób zastanawia się, co było przyczyną rozstania Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego. Znajoma podróżnika zdradziła jeden z powodów.

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski / YouTube: tvnpl
Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski / YouTube: tvnpl

Okazuje się, że Przemysław Kossakowski jest typem samotnika i bardzo trudno zbudować mu trwały związek. Podróżnik nie spotyka się często z ludźmi, kontakt z kolegami i koleżankami z pracy jest dla niego wystarczający.

Tego fani się nie spodziewali

Ponadto Przemysław Kossakowski uwielbia wracać do pustego mieszkania. Dobrze czuje się w samotności i ma wtedy czas na przemyślenia.

Nie szuka miłości, bo chce poznać siebie

- dodała znajoma Przemysława Kossakowskiego.

Przemysław Kossakowski/YouTube @Dla Ciekawskich
Przemysław Kossakowski/YouTube @Dla Ciekawskich

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą Martyniuk. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. Aktorka zdradza: "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu. Nie jest dobrze

TO TEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Światło dzienne ujrzały informacje na temat rosyjskich samolotów, które naruszyły przestrzeń powietrzną Szwecji. Wyposażone były w pociski atomowe