Gdy Adele zmienia termin swojej trasy w Las Vegas, która miała się zacząć 21 stycznia, w Hollywood podjęto decyzję.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Adele (@adele)

W filmie opublikowanym na jej profilach społecznościowych w czwartek — dzień przed rozpoczęciem trasy koncertowej — piosenkarka ze łzami w oczach oświadczyła tę informację i objaśniła, że ​​z powodu opóźnień w dostawach i pozytywnych wyników testów na COVID-19 przez członków załogi, plany programu zostały zaburzone.

Zaprzepaściła szansę, jaką Lady Gaga wykorzystała na maxa

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Adele (@adele)

„Tak mi przykro, ale mój program nie jest gotowy” – powiedziała piosenkarka. „Próbowaliśmy absolutnie wszystkiego, co w naszej mocy, aby złożyć to na czas i było wystarczająco dobre dla Ciebie, ale zostaliśmy całkowicie zniszczeni przez opóźnienia w dostawach i COVID. Połowa mojej załogi, połowa mojego zespołu cierpi na COVID, nadal są, a dokończenie programu było niemożliwe. I nie mogę ci dać tego, co mam w tej chwili i jestem wypatroszony. Jestem wypatroszona i przepraszam, że to tak w ostatniej chwili".

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Adele (@adele)

Pragnienie Adele, by zaprezentować się na dużym ekranie, nie jest podpierane przez hollywoodzkich wytwórców. Pragnienie wokalistki Easy on Me, by zaistnieć w Hollywood, nie zostanie zrealizowane w niedalekim czasie, albowiem filmowcy rzekomo mniemają, że nie dotarła jeszcze do „poziomu dyscypliny Gagi”.

Zerknij: Rozbawiony Wołodymyr Zełenski odpowiada na pytania dziennikarki. Rozbroił wszystkich. O co chodzi

Nie przegap: Numerolodzy zdradzają, jaki czeka nas kwiecień. Nadchodzący miesiąc koncentruje się na liczbie 1 i 4. Co to oznacza

O tym pisaliśmy: Ważna informacja płynie z Ministerstwa Zdrowia. Adam Niedzielski ogłasza poważne zmiany. Chodzi nie tylko o maseczki