W sieci pojawiło się nagranie, na którym prezydent Rosji odpowiada na pytanie dziennikarzy. Nie jest tajemnicą, że Wołodymyr Zełenski jest aktualnie jedną z najbardziej popularnych osób na świecie.

Prezydent Ukrainy ma spore znajomości. Z kim najbardziej lubi rozmawiać

Jaką prezydent kraju, który zmuszony jest do obrony przeciwko agresji rosyjskich sił zbrojnych, znalazł się w centrum zainteresowania nie tylko politycznego, ale także i społecznego.

Polityk zyskał ogromną sympatię obywateli wielu krajów, gdy pozostał w Kijowie po rozpoczęciu ataku zbrojnego przez Rosjan, zamiast poddać się ewakuacji.

Na jednym z nagrań prezydent Ukrainy został zapytany, z którym z przywódców państw rozmawia mu się najlepiej. Polityk nieco zmieszany odpowiedział rozbrajająco, omijając poruszanie tematu głów innych państw.

Sporo łączy mnie z Dudą, Andrzejem Dudą, Macronem, Borisem Johnsonem, z krajami bałtyckimi... - powiedział. Dziennikarka była zdecydowana na wyciągnięcie od niego informacji, który z polityków jest jego ulubionym rozmówcą.

Zadano pytanie: "Którego woli?". Zełenski po sekundzie zastanowienia palnął - Kogo wolę? Moją żonę - podołał wyzwaniu. Wszyscy obecni w studio wybuchli śmiechem.


źródło: YouTube/euronews

O tym się mówi: Sukienki dla pań po 50. roku życia. Te kroje i kolory wydobędą to, co w kobiecie najpiękniejsze

Zerknij: Numerolodzy zdradzają, jaki czeka nas kwiecień. Nadchodzący miesiąc koncentruje się na liczbie 1 i 4. Co to oznacza