Jak podaje portal "Elle", numerologia na nadchodzący kwiecień, koncentruje się na dwóch liczbach: 1 i 4. Oznaczają one, że czeka nas miesiąc wytężonej pracy, która może przynieść bardzo szybkie efekty. Numerolodzy wskazują, że teraz warto jest postawić przede wszystkim na siebie. To najlepszy czas na to, aby spełnić swoje marzenia.

Kwiecień, czas nowych otwarć

Numerologia wskazuje, że czwartemu miesiącowi roku odpowiada cyfra 1 (4+2+0+2+2=10 a 1+0=1). Jak wskazują numerolodzy, że wraz z marcem zakończy się jeden rozdział i kwiecień da nam szansę na napisanie kolejnego. Numerologicznie jedynka emanuje kreatywnością i ogromną odwagą.

Taki miesiąc jak kwiecień 2022 roku nie zdarza się zbyt często, dlatego warto w pełni wykorzystać możliwości, jakie za sobą niesie. Jeśli nie byłeś pewien, kiedy zacząć spełniać swoje marzenia, teraz będzie na to najwłaściwszy czas. Nie wahaj się dłużej i zacznij robić to, na czym naprawdę ci zależy. Kwiecień da ci siłę, żeby spełnić swoje marzenia.

Numerologiczna 1/YouTube @GUARDIAN REIYEL©- Angelic Tarot & Oracle Guidance
Numerologiczna 1/YouTube @GUARDIAN REIYEL©- Angelic Tarot & Oracle Guidance
Numerologiczna 1/YouTube @GUARDIAN REIYEL©- Angelic Tarot & Oracle Guidance

To idelana pora, żeby w swoim słowniku zmienić słowo "nie dam rady", na "potrafię" i "mogę". Wystarczy włożyć trochę pracy, by osiągnąć pozytywne efekty swoich działań.

Kwiecień i liczba 4

Numerologia wskazuje, że 4 wiąże się z wracaniem do korzeni i szukaniem własnej tożsamości oraz przynależności. Jak nigdy zapragniesz teraz odzyskać równowagę. Najłatwiej będzie ci to osiągnąć, wprowadzając w swoje życie jak najwięcej spokoju. Warto ponownie zaufać swojej intuicji i znów zacząć wsłuchiwać się w jej podpowiedzi.

Teraz jest odpowiedni czas na to, aby zaakceptować nie tylko samego siebie, ale także tkwiące w głębi pragnienia. Szczególne szczęście będzie nam sprzyjało 4 dnia misiąca. Jeśli tego dnia dostrzeżesz gdzieś liczbę 44 lub 444 możesz być pewny, że twój duchowy przewodnik stoi za tobą i nigdy nie jesteś sam.

Numerologia 4/YouTube @Jessika Land
Numerologia 4/YouTube @Jessika Land
Numerologia 4/YouTube @Jessika Land

Jesteście gotowi na to, co może przynieść nam kwiecień?

To też może cię zainteresować: Ida Nowakowska w mocny sposób skomentowała, pojawieni się swoich fanek. Co nie spodobało się gwieździe

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Podwładna ojca Tadeusza Rydzyka usłyszała wyrok. Założyciel Radia Maryja zabrał głos w sprawie. Nie kryje swojego oburzenia

O tym się mówi: Jarosław Kaczyński przyznał, że zna już prawdę na temat wydarzeń w Smoleńsku. Co ujawnił