Program TTV „Gogglebox. Przed Telewizorem" polega na tym, że uczestnicy siadają na kanapie przed telewizorem i komentują to, co dzieje się w serialach, filmach i programach rozrywkowych.

Niesamowita przemiany gwiazdy „Gogglebox. Przed telewizorem”

Jednym z uczestników show jest Mateusz Borkowski znany jako Big Boy. Mężczyzna na początku show ważył ponad 200 kilogramów! Stąd jego ksywka.

Okazuje się, że otyłość wiązała się z dużymi problemami zdrowotnymi. Mateusz Borek usłyszał na jednej z wizyt lekarskich, że jeśli niczego nie zmieni, jego życie za 2-3 lata dobiegnie końca.

Mateusz Borkowski postawił na zmianę i na zdrowie. Otyłość nie pozwalała mu na normalne funkcjonowanie i prowadziła go do kalectwa. Big Boy zaczął szukać pomocy u specjalistów. Rozpoczął swoją metamorfozę od operacji zmniejszenia żołądka.

Mężczyzna miał spore problemy ze zdrowiem

Przemiana Mateusza Borkowskiego trwała wiele miesięcy. Teraz mężczyzna waży już 73 kilogramy i jest nie do poznania.

Końcowy efekt metamorfozy nie oznacza jednak końca zdrowego trybu życia Mateusza Borkowskiego. Zmienił się nie tylko jego wygląd, ale także priorytety i cele.

Sami zobaczcie jak teraz wygląda gwiazda programu TTV „Gogglebox. Przed Telewizorem” – Mateusz Borkowski.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą Martyniuk. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. Aktorka zdradza: "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu. Nie jest dobrze

TO TEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Rynek miasta zapełnił się pustymi wózkami dziecięcymi. Miasto uczciło pamięć dzieci, które padły ofiarą Rosjan