Barbara Kurdej-Szatan jest znana aktorką, która ciężko zapracowała na swój sukces. Gwiazda stała się przedmiotem ożywionych dyskusji za sprawą jej postawy w sprawie uchodźców spod białoruskiej granicy.

Barbara Kurdej-Szatan pokazała, jak radzi sobie z negatywnymi emocjami

Kilka miesięcy temu na Barbarę Kurdej-Szatan wylała się fala hejtu. Po swoim emocjonalnym wpisie dotyczącym tego, co dzieje się na granicy polsko-białoruskiej przyszło jej zmierzyć się z przykrymi konsekwencjami. Nie tylko straciła pracę w TVP, a w sprawie jej wpisu prokuratura wszczęło śledztwo.

Okazuje się, że krótko po tym Barbara Kurdej-Szatan otrzymała pełne nienawiści wpisy i wiadomości wysyłane bezpośrednio do niej od internautów. Aktorka w wyniku tej sytuacji straciła wiele projektów i kontraktów reklamowych.

Warto poznać ten sposób

Teraz Barbara Kurdej-Szatan wychodzi jednak na prostą. Aktorka dostała propozycję współprowadzenia programu „Project Cupid”. Jego głównymi bohaterami są niepełnosprawni.

W ostatnim czasie Barbara Kurdej-Szatan opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie z programu. Przy okazji pokazała, jak radzi sobie z emocjami. Zobaczcie sami.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą Martyniuk. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. Aktorka zdradza: "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu. Nie jest dobrze

TO TEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Rynek miasta zapełnił się pustymi wózkami dziecięcymi. Miasto uczciło pamięć dzieci, które padły ofiarą Rosjan