Za nami już trzeci odcinek muzycznego show "Mask Singer". Kto ukrył się pod jedną z masek?

Wiadomo, kto ukrył się pod jedną z masek w programie „Mask Singer”

Telewizja TVN ruszyła z nowym projektem. Uczestnicy programu "Mask Singer” występuj w muzycznym show przebrani za przedmioty i zwierzęta. Co ciekawe, widzowie nie poznają nazwisk przed emisją programu. W każdym odcinku ujawniana jest tożsamość kolejnej osoby.

Telewizja TVN przed emisją show zaplanowała ogromne kary za ewentualne ujawnienie danych gwiazd występujących w produkcji. Specjalne umowy podpisały wszystkie osoby zaangażowane w program "Mask Singer" – w tym makijażystki czy osoby sprzątające.

Widzowie są zaskoczeni

W każdym kolejnym odcinku show widzowie, publiczność i członkowie jury, do którego grona należą: Kuba Wojewódzki, Julia Kamińska, Joanna Trzepiecińska i Kacper Ruciński, będą oglądać występy zamaskowanych gwiazd.

Jury zadają pytanie uczestnikom i oceniają, kto może kryć się pod maską. W każdym kolejnym odcinku programu TVN „Mask Singer” odpadnie gwiazda, która otrzymała najmniejszą ilość punktów od publiczności i jury.

Przegrany uczestnik odsłania swoją twarz. Zwycięzca show zdobędzie statuetkę Złotej Maski.

W trzecim odcinku odpadła barwna postać pod którą krył się Grzegorz Skawiński. Zarówno członkowie jury, jak i widzowie byli zaskoczeni tożsamością zamaskowanego mężczyzny.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą Martyniuk. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. Aktorka zdradza: "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu. Nie jest dobrze

TO TEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Rynek miasta zapełnił się pustymi wózkami dziecięcymi. Miasto uczciło pamięć dzieci, które padły ofiarą Rosjan