Jessica Simpson to amerykańska gwiazda, która jest piosenkarką, aktorką, projektantką mody i bizneswoman. Kobieta prowadzi własne biznesy i świetnie sobie radzi w show-biznesie.

Ostatnio Jessica Simpson przeszła przemianę. Zrzuciła sporo kilogramów. Gwiazda jest matką trójki dzieci. W trakcie jednej z ciąż sporo przytyła i ważyła aż 109 kilogramów.

Jessica Simpson zmieniła się nie do poznania

Nadwaga była dużym kompleksem Jessici Simpson. Miliarderka wzięła się za siebie i sporo schudła. Teraz jej ciało wygląda rewelacyjnie.

Fani martwią się jednak o Jessicę Simpson. Czy amerykańska gwiazda przesadza z zabiegami medycyny estetycznej?

Gwiazda wykonała kolejny zabieg medycyny estetycznej

41-latka była ostatnio widziana w Beverly Hills. Była ubrana w czarny sweter, brązowe szerokie spodnie i czarne botki. Uwagę fotoreporterów zwróciły jednak duże i posiniaczone usta miliarderki.

Zdecydowanie nie wyglądają naturalnie. Co sądzicie o przemianie Jessici Simpson?

Jessica Simpson. Źródło: pudelek.pl
Jessica Simpson. Źródło: pudelek.pl
Jessica Simpson. Źródło: pudelek.pl

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą Martyniuk. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. Aktorka zdradza: "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu. Nie jest dobrze

TO TEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Rynek miasta zapełnił się pustymi wózkami dziecięcymi. Miasto uczciło pamięć dzieci, które padły ofiarą Rosjan