Britney Spears swoją karierę rozpoczęła w 1992 roku. Znana jest niemal na całym świecie, a fani okrzyknęli ją „księżniczką popu”. Gwiazda osiągnęła sporo sukcesów właśnie w tym gatunku muzycznym.

Britney Spears nie zawsze radziła sobie jednak ze sławą i rozpoznawalnością. W 2007 roku przeszła poważne załamanie nerwowe i było z nią naprawdę źle.

Najnowsze nagranie Britney Spears zaskoczyło fanów

W skutek problemów zdrowotnych Britney Spears została ubezwłasnowolniona, a jej głównym opiekunem został ojciec.

Kuratela trwała naprawdę długo. Ponoć ojciec Britney Spears nie był najlepszym opiekunem. Nie pozwalał piosenkarce na wiele rzeczy i zakładał nawet podsłuchy by mieć nad nią pełną kontrolę.

Czy księżniczka popu spodziewa się kolejnego dziecka?

Ubezwłasnowolnienie Britney Spears zakończyło się po 13 latach we wrześniu 2021 roku. Teraz piosenkarka wiedzie szczęśliwe życie u boku Sama Asghariego.

Mężczyzna był trenerem personalnym Britney Spears. Pomiędzy tą dwójką szybko zaiskrzyło, a teraz Sam jest już oficjalnie mężem Britney.

Para planuje nawet dziecko, co zdradził Sam Asghari w jednym z wywiadów. Britney Spears również pragnie być p oraz kolejny matką. Gwiazda opublikowała nawet na swoim Instagramie filmik z ciężarną kobietą. Czy to jakiś znak?

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą Martyniuk. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. Aktorka zdradza: "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu. Nie jest dobrze

TO TEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Rynek miasta zapełnił się pustymi wózkami dziecięcymi. Miasto uczciło pamięć dzieci, które padły ofiarą Rosjan