Marta Wiśniewska stała się popularna za sprawą jej małżeństwa z liderem „Ich Troje” Michałem Wiśniewskim. Kobieta działała pod pseudonimem Mandaryna i początkowo była tancerką, a później spróbowała swoich sił wokalnych.

Marta Wiśniewska opowiedziała o swoich problemach ze zdrowiem

Małżeństwo Mandaryny i Michała Wiśniewskiego nie przetrwało próby czasu. Nic dziwnego, lider „Ich Troje” jest w końcu prawdziwym kobieciarzem i szybko się zakochuje. Teraz ma już piątą żonę.

Marta Wiśniewska i Michał Wiśniewski doczekali się jednak dzieci. Owocami ich związku są Fabienne i Xawier. Gdy Mandaryna była w ciąży w 2003 roku dowiedziała się, że ma cukrzycę.

Jest to dość często przypadłość u kobiet w ciąży, dlatego Mandaryna sądziła, że po porodzie wszystko wróci do normy. Tak się jednak nie stało.

Przez co przechodzi była żona wokalisty „Ich Troje”

Do dzisiaj Marta Wiśniewska mierzy się z tą chorobą i zawsze musi mieć przy sobie insulinę. Bliscy i współpracownicy Mandaryny są przygotowani na każdą sytuację.

Zawsze noszę przy sobie insulinę, bez tego nigdzie się nie ruszam

- powiedziała Marta Wiśniewska w

Marta Wiśniewska musi również stosować specjalną dietę. Cukrzyca rządzi jej życiem, dlatego Mandaryna nie może pozwolić sobie na pokusy.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą Martyniuk. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. Aktorka zdradza: "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu. Nie jest dobrze

TO TEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Rynek miasta zapełnił się pustymi wózkami dziecięcymi. Miasto uczciło pamięć dzieci, które padły ofiarą Rosjan