Blanka Lipińska pojawiła się w polskim show-biznesie po wydaniu swojej erotycznej powieści „365 dni”. Książka zrobiła prawdziwą furorę, a Blanka na stałe zagościła w polskim show biznesie.

Zdegustowana Blanka Lipińska przemówiła do internautów

Blanka Lipińska spróbowała również swoich sił w innych obszarach. Była prezenterką telewizyjną oraz pracowała nad ekranizacją swojej powieści.

Celebrytka aktywnie prowadzi również swój profil w mediach społecznościowych. Często publikuje tam zdjęcia z prywatnego życia oraz z podróży.

W ostatnim czasie Blanka Lipińska wybrała się do gorącej Tajlandii. Jej wakacje nie są jednak idealna. Kilka dni temu celebrytka narzekała na zbyt wysokie temperatury.

„Nie idźcie za moim przykładem”

Teraz Blance Lipińskiej nie przypadły do gustu lokalne trunki. Pisarka kupiła jedno z najtańszych tajlandzkich win. Tajlandia nie słynie jednak z produkcji alkoholu i rzadko można tam znaleźć dobry jakościowo wysokoprocentowy trunek.

Blanka Lipińska postanowiła, że spróbuje tajlandzkie wino przed kamerą. Dzięki temu śledzący jej InstaStories fani mogli zobaczyć jej reakcję.

Celebrytka nie była jednak zachwycona. Tanie tajlandzkie wino smakuje ponoć okropnie. Blanka Lipińska wylała pozostałość butelki do zlewu i powiedziała fanom wprost:

„To jest najgorsze wino jakie piłam w życiu”.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą Martyniuk. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. Aktorka zdradza: "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH: Popularni wróżbici zdradzają, jaka przyszłość czeka Władimira Putina. Czy czas jego rządów dobiega końca