Nie jest tajemnicą, że najazd zbrojny rosyjskiej armii i jej najemników na teren Ukrainy zdominował wszelkie medialne doniesienia na całym świecie.

Czy jasnowidz z Człuchowa przewidział termin końca wojny na terenach Ukrainy?

Wieści płynące z Ukrainy tak bardzo frapują media i społeczeństwa wielu krajów, że całemu światu umknęła bombardowana w tym samym czasie Syria. Wielu Ukraińców do końca nie wierzyło w to, że Putin zdecyduje się zaatakować.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Ivan Bobeiko (@ivanko__ua)

Jeden z najsłynniejszych polskich jasnowidzów Krzysztof Jackowski wielokrotnie wspominał o wybuchu III wojny światowej przy okazji omawiania swoich wizji dotyczących pandemii i wszystkiego, co się z nią wiązało.

Jak wszyscy pamiętamy, rosyjskie siły zbrojne wkroczyły na tereny ukraińskie 24 lutego bieżącego roku w czwartek, około godziny 4:00 rano. Co Krzysztof Jackowski zobaczył w swojej wizji pod kątem końca wojny na Ukrainie? - [...] Wschodnie granice od Polski, rejony Białorusi, Ukrainy, a też Turcja, o której już wspominałem [...] Moje poczucie z 2019 roku, w którym mówiłem, że jest to ostatni normalny rok na świecie 2020 rok będzie pierwszym rokiem na świecie okresu 3,5-letniego, który w przyszłości nazwiemy wojną.

O tym się mówi: Radosne wieści płyną od Kuby Wojewódzkiego. Czy celebryta gotów jest na późne ojcostwo

Zerknij: Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski zwrócił się do prezydenta Andrzeja Dudy. Wzruszające podziękowanie

Nie przegap: Mikołaj Roznerski poruszony sytuacją na Ukrainie. Opowiedział, co dzieje się z jego przyjaciółmi z obsady "Zniewolonej"