Nie ulega wątpliwości, że bycie ojcem nie sprowadza się jedynie do przekazanie materiału genetycznego.

Późne ojcostwo w życiu mężczyzny. Jak podchodzą do tego celebryci

Jest to bardzo ważna rola w życiu mężczyzny, który mając w genach zapisaną ochronę bliskich, stanie na straży ich dobrobytu, bezpieczeństwa i wykształcenia, w obliczu pojawienia się w jego życiu maleństwa w chwili, gdy jest on już w wieku senioralnym, późne ojcostwo może być przez niego poznane na nowo, lub odkryte jeszcze raz.

W wielu wywiadach możemy dowiedzieć się, że na przykład Michał Wiśniewski, czy Karol Strasburger fantastycznie odnaleźli się jako ojcowie malutkich dzidziusiów. Czy Kuba Wojewódzki dołączy do zacnego grona?

Niezależnie od tego, czy późno do tego dojrzeli, czy po prostu zwiększali swoje potomstwo, wyhodowanie paru siwych włosów nie wstrzymało tych celebrytów przed zostaniem ojcami!

Nawet Hugh Grant nie mógł zbyt długo utrzymać swojego "kawalera". Aktor „Notting hill” po raz pierwszy został ojcem córki Tabithy w wieku 51 lat, zanim w następnym roku urodził się jego syn Felix. Wypowiadając się o swoich dzieciach, Grant powiedział: „To zmienia twoje życie. Teraz, kiedy mam dziecko, zmienia życie. Polecam".

Legendarny frontman Rollingstones Mick Jagger miał 56 lat, kiedy spłodził syna Lucasa po przelotnym związku z kobietą w 1999 roku. Lucas, który ma teraz 15 lat.

Michael Douglas miał już dwuletniego syna Dylana (który ma teraz 13 lat), kiedy powitał swoje drugie dziecko, 11-letniego Carysa, z Catherine Zeta-Jones w wieku 58 lat. Gwiazda „Fatal Attraction” jest także ojcem 36-letniego Camerona, jego syna z poprzedniego związku z Diandrą Luką.

O tym się mówi: Ważna informacja dla polskich seniorów. Nie wszystkim wdowom opłaca się przyjęcie emerytury po mężu. O co chodzi

Zerknij: Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski zwrócił się do prezydenta Andrzeja Dudy. Wzruszające podziękowanie