Nie ulega wątpliwości, że celebryci i gwiazdy uwielbiają dzielić się swoją radością ze światem, co idealnie wpasowuje się w obecne czasy internetu i mediów społecznościowych.

Pola Wiśniewska włożyła przysłowiowy kij w mrowisko pewnym filmikiem

W polskim show-biznesie można wskazać wielu znanych ludzi z ogromnym poczuciem humoru i dystansem do siebie. Dobrym tego przykładem jest Zosia Zborowska, której instagramowy profil usiany jest niejednoznacznymi przekazami, podobnie jak na Instagramie Aleksandry Kwaśniewskiej.

W mediach pojawiła się sensacyjna informacja, jakoby Michał Wiśniewski miał zostać ojcem już po raz szósty.

Wszystko przez publikację, jaką dokonała Pola Wiśniewska na swoim InstaStory. Utalentowana pani fotograf mianowicie wrzuciła krótki filmik okraszony grafiką przedstawiającą pozytywny test ciążowy, opisem "Babygirl coming", wizerunkiem księżniczki w koronie, a co najbardziej zastanawiające, oznaczyła w tym filmiku Michała dodając emotki związane z radością, zaskoczeniem i świętowaniem.

źródło: Instagram/

Powstaje jednak pytanie, czy to aby nie jest zabawna nakładka, jakich tysiące można znaleźć na platformie TikTok. Pozostaje nam jedynie cierpliwie poczekać, aby z czasem przekonać się, czy jest to przemęczona radosna nowina, czy jedynie mały żarcik Poli Wiśniewskiej.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Ponure fakty o Oliwii W. z Częstochowy ujawnione. Uprowadzona 15-latka doznała potwornej krzywdy

Zerknij tutaj: Premier Mateusz Morawiecki ogłosił decyzje na temat obostrzeń pandemicznych. Czy będziemy mogli zapomnieć o maseczkach

Nie przegap tego: Optymistyczne wieści usłyszał Krzysztof Igor Krawczyk. Czy syna Krzysztofa Krawczyka czekają wielkie zmiany