Kolejnym ważnym punktem było to, że rozdarte miejsce pozostało niewidoczne. Pierwszym sposobem, jaki znalazłam, było użycie kleju. W domu miałam po prostu tubkę kleju. Więc postanowiłam spróbować.

Wzięłam stare dżinsy mojego męża, odcięłam z nich kawałek materiału trochę większy niż rozmiar szczeliny. Wkładam ten kawałek do środka kurtki, czyli do dziurki. Teraz wystarczyło nałożyć klej na wewnętrzną łatkę. Najwygodniej to zrobić wykałaczką, aby nie poplamić kurtki klejem z zewnątrz.

Po nałożeniu kleju mocno docisnęłam dżinsy, łącząc końce cięcia. W tej opcji naprawy ważne jest, aby robić wszystko bardzo ostrożnie, aby się nie pobrudzić, a także nie poplamić produktu wymagającego naprawy.

Napraw tynkiem

Znalazłem inną opcję naprawy kurtki. Postanowiłam też spróbować. Ponieważ poprzednia metoda wydawała mi się pracochłonna, tym bardziej że ubrudziłam ręce klejem. Dokładność nie dotyczy mnie.

Zajrzałam do naszej apteczki i znalazłam to, co było potrzebne - zwykły plaster. Łatka jest potrzebna w zwoju i wykonana z tkaniny, a nie pojedynczej.

Odwinęłam kawałek pasujący do rozmiaru dziurki, odcięłam łatkę i umieściłam ją w rozdarciu tak jak przy denimie. Lepka strona do góry. A potem najtrudniejsze. Konieczne jest wyrównanie łaty i tkaniny produktu tak, aby nie pozostały żadne wgniecenia ani zagniecenia. W ten sposób luka będzie całkowicie niewidoczna. Po ułożeniu plastra należy go wyprasować. Na kurtkę położyłam materiał i użyłam żelazka. W rezultacie wyszło całkiem zgrabnie. Jeśli nie przyjrzysz się uważnie, nie zobaczysz luki.

Ta metoda nadaje się nie tylko do kurtek, ale także do spodni bolońskich. Jak ci się podobają te metody?

O tym się mówi: Doniesienia mediów budzą niepokój. Czy ZUS może nie wypłacić emerytur. Jest oficjalna informacja

Zerknij też tutaj: Książę William próbował przytulić Kate podczas spotkania. Reackja księżnej była jednoznaczna. Czy para ma konflikt