Media obiegła sensacyjna wiadomość, że głowa państwa rosyjskiego ukrywa tożsamość swoich potomków. Kim są Katerina Tichonowa i Maria Vorontsova?

W mediach coraz więcej informacji spływa na temat broniącego swej prywatności Wladimira Putina

Na znanym Międzynarodowym Forum Ekonomicznym w Petersburgu na początku czerwca 2021 roku, szefowa Centrum Narodowej Rezerwy Intelektualnej Uniwersytetu Moskiewskiego, Katerina Tichonowa, zaprezentowała sześciominutową mowę za pośrednictwem łącza wideo o wykorzystaniu „przełomowych technologii” i zwiększeniu inwestycji.

Tego samego dnia, podczas tegoż spotkania badaczka genetyki Maria Vorontsova udzieliła 13-minutowego wywiadu o rzadkich chorobach. Nadawała to telewizja krajowa. Oba wydarzenia umknęłyby uwadze w przepełnionym planie trzydniowego spotkania, gdyby nie to, że obie panie są rzekomo córkami autorytarnego prezydenta Rosji Władimira Putina.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Spletnik (@spletnik_ru)

Kreml i sam Putin wiele razy odmawiał poświadczenia lub zanegowania doniesień podając powody związane z ochroną prywatności. Pomimo tego personalia kobiet są szeroko uważane za przysłowiową tajemnicę poliszynela.

Wszystko wskazuje na to, że prezydent Rosji tak zazdrośnie strzeże swoich rodzinnych sekretów, że gdyby doniesienia miały być prawdziwe, dwie siostry zmuszone były do udawania, że nie są siostrami i nie mają prezydenta Putina za ojca.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Odejście Witolda Paszta spowodowało pustkę w życiu wielu ludzi. Jego dwuletnia wnuczka wciąż woła dziadka. To wzrusza do łez

Zerknij tutaj: Niepokojące zapowiedzi generała Waldemara Skrzypczaka. Wojskowy prognozuje kolejny krok Rosji. To złe wiadomości dla Polski

Nie przegap tego: Izabela Trojanowska w mocych słowach wypowiedziała się o Agnieszce Kotulance. Co dokładnie powiedziała