Jak przypomina portal "Super Express", Izabela Trojanowska i Agnieszka Kotulanka występowały wspólnie w serialu "Klan". Ostatnio aktorka postanowiła powiedzieć kilka słów na temat jej byłej koleżanki z planu. Padły naprawdę mocne słowa.

Trojanowska szczerze o Kotulance

"Klan" zagościł na ekranach telewizji w 1997 roku i przez lata zdobył sobie grono wiernych fanów. Agnieszka Kotulanka przez długi czas wcielała się w postać Krystyny Lubicz, która cieszyła się ogromną popularnością wśród widzów. Niespodziewanie aktorka zniknęła z produkcji, co jak się później okazało, miało związek z problemami alkoholowymi aktorki, które znacząco utrudniały jej pracę.

Izabela Trojanowska/YouTube @Kultowe Rozmowy
Izabela Trojanowska/YouTube @Kultowe Rozmowy
Izabela Trojanowska/YouTube @Kultowe Rozmowy

Kotulanka miała nie pojawiać się w pracy. Scenarzyści postanowili więc ograniczyć jej wątek, wysyłając jej bohaterkę za granicę. Pomimo namów, Kotulanka nie zdecydowała się wrócić do obsady. Na temat swojej dawnej koleżanki z planu wypowiedziała się Izabela Trojanowska, która stwierdziła, że "Agnieszce nie dało się pomóc. To była jej decyzja, odrzuciła wszystkich".

Wspomniała również, że scenarzyści nie mogli ciągnąć wątku Krystyny Lubicz w nieskończoność, tym bardziej, że Agnieszka Kotulanka stanowczo odmawiała powrotu do pracy. Zdecydowano się uśmiercić bohaterkę. Nawet przez chwilę nie rozważano zastąpienia jej inną aktorką.

Agnieszka Kotulanka/YouTube @Paula Rodak
Agnieszka Kotulanka/YouTube @Paula Rodak
Agnieszka Kotulanka/YouTube @Paula Rodak

Na koniec Iza Trojanowska stwierdziła, że przykre jest to, że Kotulanka odeszła w momencie, kiedy wydawało się, że zaczyna wychodzić na prostą i radzić sobie z chorobą alkoholową. Przypomnijmy, Agnieszka Kotulanka zmarła 20 lutego 2018 roku w skutek udaru.

Co sądzicie o słowach Izy Trojanowskiej?

To też może cię zainteresować: Wzruszający hołd TVP dla Witolda Paszta. Podczas koncertu preselekcji do Eurowizji wyjątkowo upamiętniono artystę

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Nowe ponure fakty w sprawie zaginięcia Aleksandry i Oliwii z Częstochowy ujrzały światło dzienne. W pokoju Oliwii znaleziono ukrytą kamerę

O tym się mówi: Były minister finansów nie ma wątpliwości. Waloryzacja świadczeń emerytów i rencistów będzie jeszcze wyższa