W wyniku prowadzonego do tej pory śledztwa mundurowi dowiedzieli się, że 52-letni podejrzany z tej sprawie mógł najprawdopodobniej najpierw pozbawić obydwie kobiety wolności, po czym pozbawić się życia.

Nowe fakty w sprawie zaginionych kobiet ujawnione

Usłyszał zarzuty bezprawnego pozbawienia wolności i podwójnego morderstwa, lecz jak dotąd odmawia składania zeznań i nie przyznaje się do winy.

Jak donosi wirtualna Polska, cytując inny tabloid, potwierdza znalezienie kamerki w pokoju Oliwii przez ich najbliższych.

Urządzenie należeć ma do Krzysztofa R., który jakiś czas temu remontował mieszkanie Aleksandry i Oliwii. Według śledczych prowadzących dochodzenie w tej sprawie Krzysztof R., miał nagrywać 15-letnią Oliwią.

Policja wciąż apeluje o pomoc w poszukiwaniach i wszelkie informacje w sprawie ich zaginięcia. Zwrócili się do ludzi, którzy mieli kontakt z Aleksandrą i Oliwią zarówno w dniu zaginięcia, jak i wcześniej lub później. Chodzi także o osoby mające kontakt z 52-latkiem i zauważyły jakikolwiek nietypowy fakt, lub natknęły się na wymienione osoby w niestandardowych sytuacjach, aby poinformowały o tym fakcie najbliższe posterunki policji albo zadzwoniły w tej sprawie pod numer 997 lub 112.

O tym się mówi: Wiele osób nie kryje obaw. Czy faktycznie dwie z przepowiedni Baby Wangi na 2022 rok stają się faktem na naszych oczach

Zerknij: Ida Nowakowska przyłapana z mężem i synem na lotnisku. Gwiazda przebrała dziecko za szeryfa

Nie przegap tego: Wzruszający hołd TVP dla Witolda Paszta. Podczas koncertu preselekcji do Eurowizji wyjątkowo upamiętniono artystę