Ida Nowakowska z wdziękiem zaprezentowała się na warszawskim lotnisku. Przyłapana przez fotoreporterów tancerka przyleciała wprost z Teksasu. To właśnie tam spędzała ostatnie dni z mężem i małym synem.

Prezenterka nie po raz pierwszy pokazała, że lubi przebierać malucha. Kiedyś wystroiła go w przebranie pilota, tym razem włożyła mu na głowę kapelusz szeryfa. Sama również była w bardzo podobnym outficie, przypominając kowboja. Sami spójrzcie, jak popularna mama świetnie komponowała się ubiorem ze swoją pociechą. W podróży towarzyszył mąż gwiazdy TVP.

Ida Nowakowska żyje pomiędzy Polską a Stanami Zjednoczonymi. W jednym z wywiadów przyznała, że chce, by jej syn kochał oba kraje, tak jak jego rodzice.

Na pewno chcemy z Jackiem, żeby nasz syn władał biegle i polskim, i angielskim, bo tak wygląda nasze życie. Chcemy, żeby znał zarówno kulturę polską, jak i amerykańską. Żeby był sercem w tych obu krajach.

Gdzie Nowakowska poznała ukochanego? Na studiach aktorskich w Los Angeles.

Jakby ktoś mi powiedział na pierwszym roku studiów, że ten kolega z roku będzie moim mężem, to bym się uśmiała i powiedziała, że to niemożliwe - mówiła jakiś czas temu w wywiadzie dla Plejady.

To również może Cię zainteresować: Janusz Chabior Miał Najsmutniejsze Urodziny W Życiu. Stracił Przyjaciela

Zobacz także: Co Dzieje Się Z Kotami Jarosława Kaczyńskiego? Los Ich Nie Oszczędza