Witold Paszt nie pojawił się w finale ostatniej edycji "The Voice Senior". Przyczyną jego nieobecności były problemy zdrowotne, o czym poinformowało zarówno TVP, jak i sam zainteresowany. Pojawiły się plotki, że nie zobaczymy go też w fotelu jurora w następnej edycji w już jakiś czas temu ruszyły poszukiwania jego następcy.

Wzruszający hołd TVP dla Witolda Paszta

Od dłuższego czasu jest dość głośno o stanie zdrowia Witolda Paszta. Od kilku dni na ten temat obszernie rozpisują się media.

Fani Witolda Paszta nie spodziewali się jednak aż tak smutnej wiadomości. 18 lutego 2022 roku mężczyzna odszedł do wieczności.

Witold Paszt. Źródło: instagram.com
Witold Paszt. Źródło: instagram.com
Witold Paszt. Źródło: instagram.com

Bliscy i fani Witolda Paszta do końca wierzyli, że mężczyzna wróci do zdrowia. Paszt aż trzy razy był zarażony koronawirusem.

Podczas koncertu preselekcji do Eurowizji pamiętano o artyście

Jakiś czas temu pojawiły się pogłoski, że Witold Paszt mierzy się z ciężką chorobą. Nie wiadomo jednak, co było przyczyną jego śmierci. Artysta zmarł 18 lutego 2022 roku.

Telewizja TVP w ostatnim momencie zmieniła scenariusz. Podczas koncertu preselekcji do Eurowizji 2022 oddano hołd Witoldowi Paszta.

Krzysztof Prusik - wokalista z drużyny Witolda Paszta i zwycięzca "The Voice of Senior", wykonał na żywo piosenkę , „Dopóki jesteś” w hołdzie Witolda Paszta. To był niezwykle wzruszający moment.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu