Jak przypomina portal "Super Express", Witold Paszt z powodów zdrowotnych nie mógł się pojawić w finałowym odcinku programu "The Voice Senior". Nie mógł też świętować wygranej swojego podopiecznego. Fani nie kryją niepokoju, tym bardziej, że pojawiające się w mediach informacje na temat jego stanu, nie są specjalnie uspokajające.

W jakim stanie jest Witold Paszt?

Witolda Paszta nie ominęło zakażenie koronawirusem. Covid-19 muzyk przeszedł ciężko i nawet kiedy najgorsze było już za nim wciąż odczuwał negatywne skutki choroby. Był osłabiony i z trudem przychodziło mu poruszanie się. Jak zdradził w jednym z wywiadów, po zrobieniu zaledwie dwóch kroków robiło mu się ciemno przed oczami.

Występujący w zespole VOX wokalista w dramatycznej relacji na temat choroby przyznał, że "odebrała mu ona oddech, kilogramy i siły". Potem wszystko wydawało się iść ku lepszemu. Mogliśmy oglądać go w najnowszym sezonie "The Voice Senior", aż do odcinka finałowego, w którym się nie pojawił ze względu na gorszy stan zdrowia.

Nie wiadomo, co dokładnie dolega artyście, bo on sam konsekwentnie milczy na temat swojego stanu. Jego córka zdradziła jedynie, że jej tata potrzbuje teraz odpoczynku i do końca marca nie będzie podejmował aktywności zawodowej.

Pozostaje nam więc mieć nadzieję, że czas odpoczynku przyniesie poprawę stanu zdrowia Witolda Paszta i będziemy mieli okazję zobaczyć go jeszcze nie raz na scenie. Też macie taką nadzieję?

To też może cię zainteresować: Zenek Martyniuk zdecydował się rozwiać wszelkie wątpliwości. Już wiadomo, co dalej z jego małżeństwem

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Rafał Trzaskowski ma ogromne powody do zadowolenia. Nieco mniej cieszyć się mogą prezydent Andrzej Duda oraz premier Morawiecki. O co chodzi

O tym się mówi: Lech Wałęsa nie zamierza bezczynnie czekać. Były prezydent przekonuje, że ma plan w sprawie Ukrainy

Z życia gwizd: Katarzyna Dowbor zdradziła, co myśli o wysokości swojej emerytury. Opowiedziała, co czuła, kiedy dostała pierwsze świadczenie