Jak podaje portal "Pomponik", Katarzyna Dowbor jest jedną z gwiazd, która szczerze postanowiła opowiedzieć o swojej emeryturze. Co o wysokości swojego świadczenia sądzi gospodyni programu "Nasz nowy dom"? Przekonajcie się sami!

Katarzyna Dowbor i jej aktywność zawodowa

Katarzyna Dowbor, jak wiele innych gwiazd małego ekranu, zaczynała swoją przygodę z telewizją w TVP. Wiele uwielbianych przez widzów spikerek i prezenterek nie ma specjalnych powodów do zadowolenia z powodu wysokości emerytur. Krystyna Loska zdradziła, że po 33 latach pracy w Telewizji Polskiej otrzymuje z ZUS jedynie 1500 zł.

Okazuje się, że na wysokość swojej emerytury nie zamierza narzekać Katarzyna Dowbor, której staż pracy w TVP sięga 3 dekad. Stwierdziła, że nie dostaje groszowej emerytury, przez co może być z niej zadowolona. "Nie jest ona może jakaś bardzo wysoka, ale też nie jest jakaś bardzo niska. Nie narzekam" - powiedziała Dowbor w rozmowie z "Pomponikiem".

Dziennikarka przyznała również, że kiedy otrzymała pierwsze świadczenie emerytalne "przeżyła ogromny szok".

Nie wszyscy mają tyle szczęścia

Jak przyznaje Katarzyna Dowbor, zarówno ona, jak i jej brat starają się pomóc ich mamie, która niestety nie może się pochwalić szczególnie wysokim świadczeniem. Jak wskazuje prowadząca "Nasz nowy dom" jej rodzicielka pomimo dwóch fakultetów otrzymuje bardzo niską emeryturę i z trudem przychozi jej związanie końca z końcem.

Mama dziennikarki zajmowała się konserwacją zabytków i dzieł sztuki, to niestety nie zapowniło jej bezpiecznej finansowo jesieni życia.

Zaskoczyło was, że Katarzyna Dowbor nie narzeka na wysokość swojej emerytury?

To też może cię zainteresować: Ewa Krawczyk wciąż nie może się pogodzić z odejściem męża. "Moje serce całe jest zajęte przez Krzysztofa"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niepokojące doniesienia o Jerzym Połomskim. Co dzieje się z uwielbianym przez Polaków piosenkarzem

O tym się mówi: Wiadomości z tego numeru telefonu mogą okazać się niebezpieczne. Nie należy na nie reagować