Jak przypomina portal "Super Express", Krzysztof i Ewa Krawczykowie przeżyli ze sobą cztery dekady. Mijający czas nie osłabił łączącego ich uczucia, wprost przeciwnie, każdego dnia kochali się jeszcze mocniej. Niestety ich wspólną historię przerwała niespodziewana śmierć Krzysztofa Krawczyka. Wdowa udzieliła szczerego wywiadu, w którym opowiedziała o tym, jak kiedyś obchodzili Walentynki i jak radzi sobie ze stratą. Trudno nie wzruszyć jej słowami.

Wyjątkowa historia miłości

Miłość, jaka połączyła Krzysztofa i Ewę Krawczyk jest wyjątkowa. Poznali się, kiedy Ewa miała 22 lata, a piosenkarz 36. On był wówczas mężem Haliny Żytkowiak, ale młoda Ewa zupełnie zawróciła mu w głowie. Tego samego nie można było jednak powiedzieć o niej. Zgodziła się z nim umówić tylko dlatego, że namówiły ją do tego koleżanki.

Ewa Krawczyk szybko przekonała się, że to był świetny wybór. Najpierw zjedli razem kolację w restauracji, a potem poszli potańczyć do jednego z klubów. "Pomyślałam "Jak dobrze, jak cudownie się czuję w jego ramionach". Ta randka była wyjątkowa, potem spotykaliśmy się codziennie" - zdradziła w rozmowie z "Super Expressem".

Wiele osób wieszczyło, że ich związek nie będzie długi i skończy się szybciej niż się zaczął. Mylili się. Krawczykowie spędzili ze sobą niemal cztery dekady i nie wyobrażali sobie bez siebie życia. Ewa Krawczyk podkreśliła, że jej ukochany każdego dnia zapewniał ją o swojej miłości i ją rozpieszczał. Dostawała od niego wszystko, czego tylko mogła chcieć.

Krzysztof i Ewa Krawczykowie/YouTube @Superstacja
Krzysztof i Ewa Krawczykowie/YouTube @Superstacja
Krzysztof i Ewa Krawczykowie/YouTube @Superstacja

Walentynki u Krawczyków

Ukochana Krzysztofa Krawczyka zdradziła, że jej mąż zawsze przywiązywał ogromną wagę do święta zakochanych i zawsze starał się uczcić tę wyjątkową okazję. Miał wówczas obsypywać ukochaną kwiatami, a ona starała się przygotować do niego coś samodzielnie.

Niestety tegoroczne walentynki są pierwszymi, które Ewa Krawczyk będzie obchodziła bez swojego ukochanego męża. Z okazji święta zakochanych przyniosła na grób męża misia z serduszkiem. "Moje serce całe jest zajęte przez Krzysztofa. To była miłość do grobowej deski" - powiedziała nie mogą opanować łez.

Krzysztof Krawczyk, Ewa Krawczyk. Źródło: Youtube Arczi Membordini
Krzysztof Krawczyk, Ewa Krawczyk. Źródło: Youtube Arczi Membordini
Krzysztof Krawczyk, Ewa Krawczyk. Źródło: Youtube Arczi Membordini

Was też poruszyły słowa wdowy po Krzysztofie Krawczyku?

To też może cię zainteresować: Lech Wałęsa zdecydował się zdradzić jedną z małżeńskich tajemnic. Chodzi o Walentynki

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Elżbieta Czabator zgarnęła mnóstwo komplementów. Ta zmiana w wyglądzie zachwyciła internautów

O tym się mówi: Bez tych dokumentów, renta socjalna nie może zostać przyznana. Co powinno znajdować się we wniosku