Zmiany są naturalną częścią życia, natury i świata. To element integralny w naszym życiu, który wywoływany jest czynnikami zewnętrznymi lub wewnętrznymi, czyli takimi, które wypływają z naszej woli i myśli.

Elżbieta Czabator w nowej odsłonie zrobiła furorę w sieci

Od czasu do czasu przechodzimy różne metamorfozy – czy to duchowe, czy emocjonalne lub wizerunkowe. Jest to spowodowane różnymi wydarzeniami, zjawiskami lub zasadami tego świata.

Wielokrotnie możemy przeczytać, że ktoś przeszedł spektakularną metamorfozę, a gdy przeczytamy tekst pod nagłówkiem, okazuje się, że tą spektakularną metamorfozą było przełożenie przedziałka z jednej strony głowy na drugą.

Tym razem jednak mamy dla was idealny przykład bardzo fajnej i miłej dla oka metamorfozy opartej na zmianie fryzury z burzy niesfornych loków, w wygładzone, skrócone włosy i delikatnie uformowaną grzywkę.

Trzeba przyznać, że była uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" wygląda bardzo korzystnie w nowej fryzurze.

Ewidentnie jej twarz została odświeżona, choć nie zdradzała już wcześniej prawdziwego wieku. Elżbieta Czabator znowu pokazała, że jej siła i skoncentrowanie na celu idą w parze z silnym charakterem!

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Dorota Segda i Stanisław Radwan. Jest między nimi 27 lat różnicy i prawdziwa miłość

Zerknij: Brudna szyba w piekarniku to już nie problem. Jak bardzo szybko zmyć tłuszcz

Nie przegap tego, co jest ważne: Zenek Martyniuk ma ogromne powody do dumy. Wnuczka króla disco polo jest naprawdę zdolną dziewczynką