Między Dorotą Segdą, a Stanisławem Radwanem jest szmat czasu różnicy. To jednak nie przeszkodziło w zbudowaniu harmonijnego i pełnego miłości związku.

"Od miesięcy jemy razem śniadanie, kolację, a często obiad… coś takiego nam się nie zdarzało"

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez @micet_staryteatr

Gdy się poznali, ona dopiero zaczynała swoją artystyczną drogę aktorską, będąc młodą studentką. On natomiast pełnił już wówczas ważną funkcję dyrektora w starym teatrze.

Łamiąc wszelkie konwenanse, są ze sobą prawie 30 lat. Aktorka w rozmowie z mediami wciąż nie może się nachwalić, jaki jej mąż jest cudowny, jakiej jest z nim dobrze.

Jak wyznała w wywiadzie Dorota Segda, tajemnicą ich udanego związku jest najprawdopodobniej to, że oboje potrafią cieszyć się z małych szczegółów. Ta cecha połączyła ich na prawie trzy dekady. Jak się okazuje, aktorka wyznała również, że przez wymienione 2 lat a ich związek jeszcze bardziej rozkwitł.

Okazuje się bowiem, że według słów aktorki pandemiczny lockdown, z powodu którego małżonkowie zaczęli spędzać ze sobą znacznie więcej czasu, stał się zbawienne dla nich i dla jego związku. Artystka przyznała, że spędzanie z ukochanym większe ilości czasu jest dla obojga bardzo cenne i doceniają każdą wspólną chwilę spędzoną na kanapie przy winie.

O tym się mówi: Była żona Radka Majdana świetnie sobie radzi. Co słychać u Sylwii Majdan

Zerknij tutaj: Karaibska wyspa imprezowa, która uwiodła gwiazdy rocka i arystokratów. Romans księżniczki Małgorzaty na wyspie Mustique

Nie przegap tego: Platynowy Jubileusz królowej Elżbiety II okazją do wspomnień. Z tą pamiątką po mężu już się nie rozstaje