Karaibska wyspa imprezowa, która zbałamuciła gwiazdy rocka i arystokratów: powiernik księżniczki Małgorzaty upublicznia, jak jej mąż zmienił Mustique z pustkowia pełnego komarów w hedonistyczny plac zabaw – przy wyniszczającej cenie.

Niezwykłe miejsce schadzek i szampańskiej zabawy

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Vorsten (@vorsten_nl)

Mała wyspa była w większości tajemnicą, dopóki nie stała się znana szerszemu światu w 1976 roku, kiedy zrobione tam zdjęcia Margaret i Roddy'ego Llewellyn – mężczyzny, z którym miała ośmioletni romans, który rozpoczął się w 1973 roku – zostały opublikowane przez British News of świat.

W tym czasie Margaret była jeszcze małżonką fotografa Antony'ego Armstronga-Jonesa; Llewellyn był ogrodnikiem krajobrazu 17 lat młodszym od Margaret, a obnażenie ich romansu doprowadziło do rozstania Margaret z Armstrong-Jones (znanym jako Lord Snowdon) dwa lata później.

Margaret i Llewellyn nie zostali razem – w 1981 roku poślubił Tatianę Soskin – ale pozostali przyjaciółmi aż do śmierci Margaret, która miała 71 lat, w 2002 roku. Pomimo afery Margaret do końca życia ubóstwiała Mustique, utrzymując, że było to „jedyne miejsce, w którym mogę się zrelaksować”.

Jej dom na wyspie, zwany Les Jolies Eaux, został zbudowany na 10 akrach ziemi, która była prezentem ślubnym od Colina Tennanta.

O tym się mówi: Z życia wzięte. „Nie chcę widzieć mojego wnuka na uroczystościach rodzinnych. Z nim nie odpocznę” - mówi teściowa

Zerknij tutaj: Europosłanka Jadwiga Wiśniewska skomentowała zachowanie Jarosława Kaczyńskiego. Padły zaskakujące słowa