Na ślubnym kobiercu stanęli 20 czerwca 1998 roku. Jej przedmałżeńskie nazwisko to Koperkiewicz.

Jak dziś prezentuje się życie pierwszej małżonki Radosława Majdana? Sylwia Majdan jest słynną polską projektantką. Pomimo tego, że konsekwentnie wzbrania się przed nadmiernym medialnym zainteresowaniem, skutecznie działa rozwijając własną markę i znajdując jednocześnie czas dla swojej rodziny.

Sylwia Majdan nie musi korzystać ze znanego nazwiska byłego męża. Świetnie radzi sobie sama

Była połowica Radosława Majdana zostawiła nazwisko sportowca po rozwodzie. Miała bardzo ważny powód natury technicznej: „Zostawiłam je, bo wszystkie studia, które zrobiłam, zrobiłam na to nazwisko. Nie czuję potrzeby, żeby je zmieniać. Poza tym bardzo lubię Radosława”. Byłą parę jednoczą nadzwyczaj wartościowe relacje, kibicują sobie wzajemnie, wspierają się w trudnych sytuacjach i mogą na siebie wzajemnie liczyć.

Dzięki temu, że Sylwia Majdan potrafi dogonić własne marzenia, według medialnych doniesień jest kobietą spełnioną, szczęśliwą i nieustannie doskonalącą siebie i swoją markę ciuchów.

Jej syn Vincent urodził się w 2009 roku. Jak twierdzi, ma rodzinę, która się kocha, a jej rodzice stanowią dla niej wzór dobrego małżeństwa. Pochwaliła się też kochanym bratem. Mocno wspiera ją dodatkowo jej życiowy partner i ojciec jej synka”.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Vincent MBM (@vincent_mbm)

O tym się mówi: Była gwiazdą paradokumentu W-11. Co słychać u policjantki Joanny Czechowskiej

Zerknij tutaj: Karaibska wyspa imprezowa, która uwiodła gwiazdy rocka i arystokratów. Romans księżniczki Małgorzaty na wyspie Mustique