Przez dziesięć lat serial W-11. Wydział Śledczy był najgorliwiej obserwowanym paradokumentem w telewizji. Był nowatorem gatunku paradokument. Niósł rozrywkę, utrzymywał dynamikę, trzymał w napięciu i przyciągał mnóstwo widzów.

Losy i praca policjantów obserwowały systematycznie miliony zaciekawionych widzów, niemniej jednak przebój TVN w 2014 roku niestety został zdjęty z anteny. Jedną z najbardziej lubianych postaci była nadkomisarz Joanna Czechowska, która okazała się być prawdziwym fundamentem serialu.

Co aktualnie porabia ulubiona policjantka wielu Polaków?

Bezustannie jest zapracowana, prężnie działając w Internecie! W czasie, gdy zdjęcia do W-11 się rozpoczęły, ulubiona mundurowa widzów była już na stanowisku nadkomisarza. Piastowała wtedy powinność zastępcy naczelnika sekcji kryminalnej.

Do paradokumentu emitowanego w telewizji TVN dostała się, biorąc udział w castingu. Z chwilą zakończenia kariery w paradokumencie W-11, życie policjantki mocno się zmieniło. Dziś 48-letnia Joanna Czechowska pełni ważną rolę mamy 10-letniej córki Patrycji.

Zawodowo zajmuje się prowadzeniem szkoleń z przeciwdziałania dopalaczom, zapobiegania cyberprzemocy. Szkolenia dedykowane są głównie nauczycielom, rodzicom i uczniom. Oprócz tego Joanna Czechowska jest nauczycielką akademicką w Wyższej Szkole Zarządzania i Ochrony Pracy w Katowicach.

O tym się mówi: Serialowy Herkules trochę się zmienił. Jak teraz wygląda Kevin Sorbo

Zerknij: Karaibska wyspa imprezowa, która uwiodła gwiazdy rocka i arystokratów. Romans księżniczki Małgorzaty na wyspie Mustique