Gwiazdor opartego na wierze filmu o adopcji zatytułowanego „WYBRANI” kręconego w Mansfield, w niedzielną noc opowiadał o byciu chrześcijaninem w Hollywood. „Bycie chrześcijaninem i konserwatystą w Hollywood jest jak bycie podwójnym trędowatym” – powiedział Kevin Sorbo, znany z ról w „God's Not Dead” i Herkulesa w filmie „Herkules”, a także wielu innych ról.

Serialowy Herkules opowiada o chrześcijaństwie w świecie Hollywood

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Kevin Sorbo (@ksorbo)

„Dostałem but od mojej agencji około 11 lat temu. Zadzwonili do mnie w swoim biurze i powiedzieli, że nie możemy już z tobą pracować”, powiedział Sorbo tłumowi podczas gali / zbiórki pieniędzy dla dzieci w opiece zastępczej i adopcji w Holiday.

Sala balowa Inn & Suites. „Byłem bardzo głośny. Facebook powalił mnie miesiąc temu. Dziękuję bardzo. Traktuję to jako odznakę honorową” – powiedział. Sorbo występuje w filmie z Deanem Cainem, wielokrotnie nagradzanym aktorem, najbardziej znanym z roli Clarka Kenta/Supermana w serialu telewizyjnym „Lois & Clark: Nowe przygody Supermana” oraz aktora Eddiego McClintocka, pochodzącego z Północny Kanton.

Sorbo dodał, że aspirował do roli Supermana wraz z Cainem. „Mój agent zadzwonił do mnie tej nocy i powiedział, że dostałaś rolę, grasz Supermana” – powiedział. Dwadzieścia cztery godziny później dzwonią i mówią, że nie, zmienili zdanie. Idą z Deanem Cainem. „Daję ci krótkie spojrzenie na wzloty i upadki, przez które muszą przejść aktorzy” – powiedział Sorbo.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Kevin Sorbo (@ksorbo)

Powiedział, że trzy miesiące później przeszedł siedem przesłuchań rywalizujących z 2800 aktorami o rolę Herkulesa. „Dostałem tę rolę i jak mówię Deanowi, Hercules prowadził siedem lat i stał się najchętniej oglądanym programem na świecie. Twój program został odwołany po siedmiu sezonach” – powiedział Sorbo.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Kevin Sorbo (@ksorbo)

Jak się Wam podoba obecny wygląd aktora?

O tym się mówi: Karaibska wyspa imprezowa, która uwiodła gwiazdy rocka i arystokratów. Romans księżniczki Małgorzaty na wyspie Mustique

Zerknij: IMGW informuje o poważnej zmianie pogody. Zapowiadane są spore skoki temperatury. Czy zaczęło się przedwiośnie