Jak przypomina portal "Pomponik", Danuta i Zenek Martyniukowie są małżeństwem od ponad trzech dekad. Za nim powiedzieli sobie sakramentalne "tak", spotykali się przez dwa lata. Ostatnio dużo mówiło się o tym, że relacje małżonków nie są najlepsze, na co wpływ miał mieć ich krnąbrny syn Daniel. Czy faktycznie szykują się do rozwodu?

Rocznica już za nimi

4 lutego Zenek i Danuta Martyniukowie obchodzili 33 rocznicę ślubu. Jak często podkreśla muzyk, nie robiło na niej wrażenia to, że jest muzykiem, a zdobycie jej serca nie było łatwym zadaniem. Danuta miała mu nawet podać fałszywe imię w momencie, kiedy spotkali się po raz pierwszy.

Co ciekawe także sam Zenek nie przedstawił się własnym imieniem, podając się za Krystiana. Mimo to, szybko zrozumieli, że są dla siebie stworzeni i tak minęło 33 lata od ich ślubu. Choć przez bardzo długi czas byli uznawani za wyjątkowo zgraną parę, ostatnio zaczęły pojawiać się informacje, że ich małżeństwo przechodzi bardzo poważny kryzys. Mówiono nawet o rozwodzie.

Zenek Martyniuk z Danutą Martyniuk/Youtube @Wiadomości
Zenek Martyniuk z Danutą Martyniuk/Youtube @Wiadomości
Zenek Martyniuk z Danutą Martyniuk/Youtube @Wiadomości

Rozwód Martyniuków?

Ponoć mocno do małżeńskich problemów miał przyczynić się jedyny syn pary, Daniel Martyniuk. Syn Zenka i Danuty Martyniuków dość często pakował się w kłopoty. Kilkukrotnie stawał przed sądem, a nawet trafił do aresztu. Daniel ma być częstym powodem sprzeczek małżonków.

W rozmowie z "Dobrym Tygodniem" Zenek podkreślił, że on i jego żona są "ludźmi starej daty" i nauczeni są tego, żeby naprawiać to, co się zepsuło, a nie to wyrzucać. Dlatego w ich słowniku ma nie być w ogóle takiego pojęcia, jak rozwód. "Podjęliśmy decyzję, że pragniemy iść przez życie jako małżeństwo. Mam nadzieję, że tak pozostanie dalej, aż do śmierci" - powiedział.

Wymowne są również słowa Zenka Martyniuka, jakie padły ze sceny "Walentynkowego koncertu życzeń", który zostanie wyemitowany w TVP w Walentynki. "Moi kochani z okazji walentynek życzymy wam wszystkiego najlepszego" - powiedział ze sceny, jakby chciał powiedzieć w ten sposób, że on i jego ukochana są jednością.

A wy, jak odczytujecie słowa Zenka Martyniuka?

To też może cię zainteresować: Niepokojące doniesienia o Jerzym Połomskim. Co dzieje się z uwielbianym przez Polaków piosenkarzem

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Katarzyna Dowbor zdradziła, co myśli o wysokości swojej emerytury. Opowiedziała, co czuła, kiedy dostała pierwsze świadczenie

O tym się mówi: Polski Ład wyróżnił księży. Jako nieliczni nie muszą dopełniać ważnego obowiązku. O co dokładnie chodzi