Mieszkańcy miejscowości w Wielkopolsce stali się znani z powodu historii, która im się przytrafiła, gdy przyszedł czas na wydanie na świat trojga dzieci.

Dodatkowe dziecko w "gratisie"?

Los jednak postanowił uraczyć rodziców jeszcze jednym dzieckiem, co zaowocowało przyjściem na świat trzech dziewczynek i jednego chłopca. Według medialnych doniesień wszystkie dzieci czują się dobrze.

Poznańskie czworaczki urodziły się 12 lutego w sobotę. Jak poinformowała rzeczniczka prasowa Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego, Oddziału Ginekologiczno-położniczego Małgorzata Kolczyńska cała czwórka przyszła na świat w dobrym stanie. Urodzeniowa waga rodzeństwa wynosiła od 1245 do 1860 g.

Rodzice nie spodziewali się takiego "gratisu"

Jak się okazuje, zaskoczeni gratisowym dzieckiem rodzice mieszkają w Wilkowyi, miejscowości znajdującej się w województwie wielkopolskim.

Jak poinformowały lokalne media ojciec dzieci, spodziewali się trojaczków, jednak okazało się, że dodatkowe dziecko otrzymali od losu w prezencie - Żona jest bardzo dzielna. Jestem z niej bardzo dumny. Nie wiem co mam więcej powiedzieć. Jestem zszokowany, ale pozytywnie. Bardzo się cieszę, ale z tyłu głowy towarzyszą mi zmartwienia. Jak sobie poradzimy, ale teraz nie mamy już wyboru. Trzeba dać sobie radę - wyjaśnił mocno zaskoczony sytuacją ojciec czworaczków.

Nam pozostaje serdecznie pogratulować i życzyć wielkiej rodzince dużo siły i powodzenia.

O tym się mówi: To pierwsze Walentynki po rozstaniu Mikołaja Roznerskiego i Adriany Kalskiej. Aktor nie spędza ich samotnie

Zerknij: Zenek Martyniuk zdecydował się rozwiać wszelkie wątpliwości. Już wiadomo, co dalej z jego małżeństwem

Nie przegap: Katarzyna Dowbor zdradziła, co myśli o wysokości swojej emerytury. Opowiedziała, co czuła, kiedy dostała pierwsze świadczenie