Książę Harry jest chętny przyznać, że popełnił błędy z „czystego temperamentu”, odkąd ustąpił z roli królewskiej pierwszej linii, ale Meghan „trzyma się swojej broni”, a książę William uważa, że ​​nie zrobił nic złego, twierdzi dziś królewski historyk.

Książę Harry coraz bardziej lgnie do rodziny? Co poszło nie tak?

39-letni książę Cambridge i 36- letni książę Sussex stanęli ramię w ramię w czwartek, aby odsłonić pomnik księżnej Diany, aby uczcić 60. urodziny ich zmarłej matki. Jednak za kulisami braci rozdzielił podział, który rozpoczął się w marcu 2019 r., kiedy William podobno wyrzucił Harry'ego i Meghan z Pałacu Kensington w związku z rzekomym zastraszaniem personelu, a Sussexes zerwali wspólną fundację i założyli nowe biuro w Pałac Buckingham.

Tymczasem Harry według medialnych doniesień gotów jest przyznać w rozmowie z ojcem, że popełnił błąd...

„Wiedziałem, że jeśli nie poddam się terapii i nie naprawię się, to stracę tę kobietę, z którą będę mógł spędzić resztę życia” – oznajmił książę podczas rozmowy z Oprah Winfrey po wyjściu z rodziny królewskiej.

Komentarze księcia Harry'ego wracają po tym, jak w tym tygodniu podzielił się swoimi przemyśleniami na ten sam problem dotyczący odporności organizmu podczas rozmowy z amerykańską firmą BetterUp, przyznając, że jego obciążenie pracą i zobowiązania często powodują u niego wypalenie.

Podczas rozmowy Harry dodał, że chce, aby szefowie dawali pracownikom czas na budowanie „sprawności psychicznej”. Kontynuował: „Niektóre dni są wspaniałe, niektóre są naprawdę ciężkie”. Meghan i Harry opuścili rodzinę królewską w 2020 roku, a teraz mieszkają w Kalifornii z dwójką dzieci Archie i Lilibet.

Książę Karol nie spotkał się ze swoim młodszym synem, księciem Harrym, od wielu miesięcy, ale znowu rozmawiają, jak podaje wiele źródeł zagranicznych.

Zmieniło się to, gdy Harry i jego małżonka Meghan, poddali krytyce tydzień temu platformę Spotify. Chodzi o podcast w serwisie streamingowym Joe Rogana, który przekazuje inną narrację na temat Covid-19, niż ta ogólnie przyjęta w mediach głównego nurtu. Do The Joe Rogan Experience dziennikarz systematycznie zaprasza społeczeństwo poddające w wątpliwość zasadność podawania preparatów genowych nazwanych przez WHO, media i rządy szczepionkami. On sam również kwestionuje efektywność preparatów i odwodzi ludzi od przyjmowania ich.

Informator wyraźnie przyznał zagranicznym mediom, że Meghan i Harry pogubili się i teraz Harry poszukuje oparcia w ojcu - Wybuchło im to w twarz i teraz są prawdziwe obawy, że mogą zostać porzuceni, co byłoby katastrofą dla ich sytuacji finansowej. Podobno Harry się zwierza Karolowi, że wszystko wymknęło się spod kontroli. W większości to pomysł Meghan i upierała się, że wie, co robi. Ale staje się jasne, że jest tak samo zagubiona, jak on.

O tym się mówi: Skrzydłokwiat lubi kwitnąć. Czego potrzebuje, aby zakwitł pełnią piękna

Zerknij: Mikołaj Roznerski wzruszająco o "M jak miłość". Fani zachwyceni wpisem