Jennifer Aniston jest znaną i cenioną aktorką. Dzięki serialowi „Przyjaciele” zyskała ogromną sławę. Można ją było zobaczyć w wielu hollywoodzkich produkcjach, między innymi: „Zabójrzy rejs”, Millerowie” czy „Szefowie wrogowie”.

Jennifer Aniston nagrywa na Hawajach kolejną część prawdziwego hitu.

Kilka lat temu Jennifer Aniston była związana z Bradem Pittem. Wielu wspomina ich jako jedną z najbardziej zgodnych par Hollywood. Uchodzili za niezwykle w sobie zakochanych do czasu, gdy w życiu Brada pojawiła się Angelina Jolie.

Aktor poznał Angelinę w trakcie nagrań do filmu "Pan i Pani Smith". Ta produkcja na zawsze odmieniła życie Pitta. Wdając się w romans z Jolie przekreślił swój związek z Aniston. Miłość jego i Angeliny trwała przez wiele lat.

Niestety również związek Pitta i Jolie nie przetrwał. Głośne rozstanie gwiazdorskiej pary sprawiło, że na nowo zaczęły się pojawiać plotki o powrocie Brada do Jennifer. Sugerować na to mógłby fakt, iż w podobnym czasie aktorka również zakończyła swój związek z Justinem Theroux.

O jakim filmie mowa?

Jennifer Aniston nie wdaje się jednak w nowe romanse, a skupia głównie na karierze. W ostatnim czasie zaczęła zdjęcia do drugiej części wielkiego hitu Netflixa – „Zabójczy rejs”, w którym odgrywa główną rolę u boku Adama Sandlera.

Wraz z ekipą filmową i aktorami Jennifer Aniston przebywa obecnie na Hawajach. Jak widać na poniższych zdjęciach, słoneczna pogoda zdecydowanie służy znanej i sympatycznej aktorce.

Jennifer Aniston. Źródło: pudelek.pl
Jennifer Aniston. Źródło: pudelek.pl
Jennifer Aniston. Źródło: pudelek.pl

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN