Blanka Lipińska to bez wątpienia jedna z odnoszących największe sukcesy polskich celebrytek ostatnich lat. Autorka powieści "365 dni" nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony mediów i swoich rodaków - wszyscy chętnie śledzą poczynania pisarki, a w szczególności jej życie miłosne.

Blanka Lipińska pochwaliła się szczęśliwą nowiną

Zaraz po swojej premierze w 2018 roku, książka "365 dni" szybko stała się w Polsce bestsellerem, a jej autorka, Blanka Lipińska, urosła do miana idolki. Sławę pisarki spotęgowała ekranizacja powieści, która pojawiła się w kinach na początku 2020 roku i przyciągnęła na sale miliony widzów.

Blanka Lipińska/ instagram: blanka_lipinska
Blanka Lipińska/ instagram: blanka_lipinska
Blanka Lipińska/ instagram: blanka_lipinska

Uwielbiany przez widzów na całym świecie erotyk - pomimo braku uznania ze strony krytyków - doczekał się swojej książkowej kontynuacji, a w trakcie tworzenia jest również kolejna część ekranizacji. Co więcej, niedawno Lipińska zapowiedziała pojawienie się kolejnego filmu jej autorstwa.

Powieść pisarki zestawiono z twórczością Olgi Tokarczuk

Okazuje się, że polonistka jednego z liceów zestawiła nawet powieść Blanki Lipińskiej z twórczością noblistki Olgi Tokarczuk. Jedna z uczennic napisała do celebrytki i opowiedziała o całym zdarzeniu.

Blanka Lipińska/ instagram: blanka_lipinska
Blanka Lipińska/ instagram: blanka_lipinska
Blanka Lipińska/ instagram: blanka_lipinska

Polonistka przekazała swoim uczniom, że na lekcjach języka polskiego będą omawiać również literaturę współczesną – w tym twórczość Olgi Tokarczuk i Blanki Lipińskiej.

Pisarkę, która w swoich powieściach przemyca wiele erotyki

- dodała nauczycielka.

Blanka Lipińska jest zachwycona tym wyróżnieniem. Poprosiła nawet dziewczynę o to, by dała jej znać co polonistka sądzi o jej twórczości.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN