Krzysztof Cugowski to urodzony w 1950 roku w Lublinie wokalista rockowy. Jego kariera muzyczna rozpoczęła się w 1969 roku, kiedy to postanowił założyć zespół.

Wielki dzień w życiu Krzysztofa Cugowskiego

Budka Suflera szybko stała się znanym zespołem, a sam Cugowski w 1975 roku znalazł się na pierwszym miejscu w notowaniu na najlepszego wokalistę roku.

W 1976 roku porzucił jednak zespół na rzecz innych muzyków. Do Budki Suflera powrócił w 1984 roku. Późniejsze lata przyniosły artyście wiele koncertów w kraju i poza nim, m.in. w USA.

Krzysztof Cugowski. Źródło: youtube.com
Krzysztof Cugowski. Źródło: youtube.com
Krzysztof Cugowski. Źródło: youtube.com

Niespodziewanie w 2014 roku charakterystyczna grupa zawiesiła działalność. Ponownie pojawiła się na scenie w 2019.

Krzysztof Cugowski od wielu lat jest częścią show-biznesu, a jego sukcesy robią ogromne wrażenie. O ich popularności świadczy fakt, że niektóre klasyki Polacy śpiewają do dziś.

To ogromne wyróżnienie dla Krzysztofa Cugowskiego

W ostatnim czasie Krzysztof Cugowski został wyróżniony specjalnym tytułem. 5 lutego podczas uroczystej gali Graduacji Absolwentów studiów MBA Collegium Humanum w Teatrze Muzycznym Roma w Warszawie nadano Krzysztofowi Cugowskiemu tytułu Profesora Honorowego Collegium Humanum.

Tytuł ten otrzymują wybitne osobistości, które wniosły coś do życia kulturalnego, społecznego i naukowego. Krzysztof Cugowski może więc się poszczycić najwyższą godnością akademicką. Gratulacje!

Krzysztof Cugowski. Źródło: se.pl
Krzysztof Cugowski. Źródło: se.pl
Krzysztof Cugowski. Źródło: se.pl

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN