Kasia Tusk to córka znanego polityka, Donalda Tuska. Od lat jest znana jako autorka popularnego bloga – Make life easier.

Kasia Tusk pochwaliła się cudnym zdjęciem swojego dziecka

Ka Wielu internautów jest zachwyconych jej znakomitym poczuciem stylu. Rewelacyjny gust Kasi Tusk doceniany jest na tyle, że jej fani chętnie inspirują się tym, co blogerka pokazuje w mediach społecznościowych oraz na swojej stronie.

34-latka sprawia wrażenie osoby bardzo rodzinnej, co pokazuje także w mediach społecznościowych. Mieszkająca na co dzień w Sopocie Kasia Tusk, ulubienica internautów, ma bardzo dobre stosunki z najbliższymi, w tym również słynnym ojcem. sia Tusk pochwaliła się cudnym zdjęciem swojego dziecka.

Ten widok rozczulił internautów

Jakiś czas temu ogromną sensację wzbudziły radosne wieści przekazane przez Kasię i jej partnera, Stanisława Cudnego. Oznajmili oni bowiem światu, że... spodziewają się drugiego dziecka.

Chociaż początkowo Tusk nie była zbyt chętna do dzielenia się z publiką swoim stanem, to w końcu zaczęła publikować coraz odważniejsze fotografie, na których doskonale uwydatniała ciążowy brzuszek. Dzieliła się także z fanami szczegółami dotyczącymi własnego samopoczucia oraz zmieniającego się ciała.

Jakiś czas temu Kasia Tusk i Stanisław Cudny powitali na świecie kolejną pociechę. Blogerka opublikowała na InstaStories zdjęcie uroczego maleństwa.

Kasia Tusk. Źródło: instagram.com
Kasia Tusk. Źródło: instagram.com
Kasia Tusk. Źródło: instagram.com

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN