Ewa Farna należy do tych gwiazd, które raczej niechętnie dzielą się szczegółami ze swojego prywatnego życia. Na jej profilach w mediach społecznościowych rzadko pojawią się rodzinne zdjęcia. Czasem piosenkarka robi jednak wyjątki.

Ewa Farna rozpoczęła własną działalność

Ewie Farnie udaje się z sukcesem łączyć życie rodzinne z karierą muzyczną. Piosenkarka wyszła za mąż w 2017 roku, a jej wybrankiem okazał się kolega z zespołu, Martin Chobot. Dwa lata później para przywitała na świecie swoje pierwsze dziecko, synka Artura.

Jakiś czas temu Ewa Farna pochwaliła się fanom, że z mężem spodziewają się kolejnego dziecka. Piosenkarka chętnie eksponuje zaokrąglony brzuszek w mediach społecznościowych.

Ile kosztuje produkt ze sklepu piosenkarki?

Ewa Farna przekazała również fanom wieści o swoim nowym biznesie. Okazuje się, że znana wokalistka sprzedaje świece wykonane z naturalnego wosku.

W ofercie można znaleźć trzy zapachy, które można kupić w szkle lub kamionce. Świeczki nazywają się "Las minute", "BergaMOOdka" oraz "Umami".

Za produkt Ewy Farnej trzeba jednak sporo zapłacić. Ceny wynoszą od 129 zł za 220 ml w szkle do 169 zł za 280 ml w kamionce.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN