Ilona Wrońska ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną we Wrocławiu w 2002 roku. W latach 2003–2018 można ją było zobaczyć w popularnym serialu „Na Wspólnej”. Aktorka wcielała się w postać Kingi Brzozowskiej.

Ponadto Ilonę Wrońską można również zobaczyć na deskach Teatru Śląskiego im. Stanisława Wyspiańskiego w Katowicach, Teatru Polskiego we Wrocławiu czy Teatru Polskiego w Bydgoszczy.

Była gwiazda serialu „Na Wspólnej” rozpoczęła własną działalność

W 2018 roku Ilona Wrońska zakończyła swoją przygodę z serialem „Na Wspólnej”. Teraz sympatyczną aktorką widzowie mogą oglądać w serialu „Pierwsza Miłość”.

Ilona Wrońska skupia się teraz na odgrywaniu roli Miłki Szafrańskiej w „Pierwszej miłości” oraz na występach w teatrze. Ponadto aktorka rozpoczęła własny biznes – otworzyła z mężem, Lechem Lichotą, luksusowy camping w górach Beskidu.

Czym teraz zajmuje się Ilona Wrońska?

Leszek Lichota również jest aktorem, dlatego wspólnie z Iloną Wrońską postanowili, że warto zainwestować w coś pewnego. W końcu ciekawe propozycje roli w serialach, filmach czy spektaklach mogą się w końcu skończyć.

Już od dawna myśleliśmy stworzeniu czegoś, co dałoby nam większą stabilność

- zdradziła Ilona Wrońska w rozmowie z Super Expressem.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN