Anna i Robert Lewandowscy to ewidentnie jedno z cieszących się największą popularnością małżeństwo w Polsce.

Doskonała para dzięki postępom piłkarskim Roberta i zawodowym Anny, korzysta z życia w Polsce, Niemczech i wszędzie tam, gdzie zechcą.

Co się dzieje w ich małżeństwie

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

W 2013 roku miały miejsce ich uroczystości zaślubin, a obecnie są rodzicami dwóch dziewczynek - Klary i Laury, która przyszła na świat w 2020. Aktualnie przebywają w Monachium, niemniej jednak nierzadko wracają do Polski, gdyż w kraju znajdują się ich firmy.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Poza zawodowymi sukcesami tej pary media są zainteresowane mocno życiem prywatnym celebrytów. Nierzadko wszelkie media opisują ich sprawy na wszelkie możliwe sposoby, jednak w ostatnim czasie niemiecki tabloid Bild wypuścił artykuł opisujący poważny kryzys małżeński Anny i Roberta Lewandowskich, który zaowocował poważnymi planami rozwodowymi, które miałyby być zrealizowane jeszcze w tym roku.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Tabloid opisał również powody tej trudnej decyzji, jakimi są niewątpliwie zbyt mocna koncentracja obojga na sukcesach zawodowych i osłabienie ich relacji, miłości i potrzeby przebywania ze sobą.

Pikanterii temu tekstowi dodaje wątek opisujący wspólne biznesy jako jedyne już ogniwo łączące tych dwoje. W związku z owym artykułem, Anna Lewandowska skwitowała całą tę aferę lakonicznym - Noo, nie pierwszy i nie ostatni raz - stwierdziła.

O tym się mówi: Wojsko wysyła listowne wezwania. Chodzi o samochody, ale to nie wszystko

Nie przegap też tego: Dobre wieści dla fanów "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Stacja TVN ma w zanadrzu sporą niespodziankę. O co chodzi

Nie przegap: W sieci znalazło się nagranie z "The Voice of Senior". Sceny zza kulis show zdradzają całą prawdę o relacji Marty Manowskiej i Rafała Brzozowskiego