Ostatnimi czasy do Internetu wpadło wideo powstałe za kulisami produkcji muzycznego talent show. Dzisiaj już wiadomo, co kryje się w relacji łączącej gospodarzy programu, Martę Manowską i Rafała Brzozowskiego.

To nagranie ukazuje wszystko, co można powiedzieć o relacji Marty Manowskiej i Rafała Brzozowskiego

Wieczory sobotnie w Telewizyjnej Dwójce wielu widzów spędza, śledząc losy uczestników programu The Voice Senior. Stają oni ze sobą w szramki o tytuł najbardziej rozśpiewanego staruszka. Półfinał pełen emocji przeszedł już do historii, a podczas niego wyłoniono ośmioro najzacniejszych artystów.

Prowadzącymi talent show są Marta Manowska oraz Rafał Brzozowski. Ta dwójka przed kamerami emanuje pozytywną relacją, buchając wręcz optymistyczną aurą. Producenci The Voice Senior podzielili się materiałami nagranymi za kulisami. Widać na nim, co tak naprawdę łączy Martę Manowską i Rafała Brzozowskiego.

Okazuje się, że duet poza nagraniami z przyjemnością dowcipkuje i pomaga sobie wzajemnie w trakcie współprowadzenia show.

Choć nagrania w studio często bywają ciężką pracą i mozołem długotrwałym, Marta Manowska i Rafał Brzozowski wyglądają na parę czerpiącą przyjemność ze wspólnego towarzystwa. Czy to rozwieje wszelkie, dalsze plotki o romansie prowadzących show?

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Znane są powody rozstania Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego. Czy to było do przewidzenia

Zerknij tutaj: Jarosław Kaczyński podsumowuje efekty polskiego ładu. Czy zapowiedziane decyzje dotkną polityków prawa i sprawiedliwości