Nie ulega wątpliwości, że gdy Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski oficjalnie przyznali, że są razem, fani serialu "M jak miłość" musieli nie posiadać się z radości.

Tabloid zdradza, co przekazał informator na temat powodu rozstania tak sympatycznej pary

Spowodowane to było tym, że aktorzy poznali się właśnie na planie tego serialu, grając zakochaną parę. Perypetie ich związku często znajdowały się w nagłówkach, łącznie z nieudanymi planami matrymonialnymi, które zniweczyła decyzja rządu o ogłoszeniu pandemii. Z pewnością nie była to jedyna para, której nie udało się pobrać.

Kolejnymi radosnymi nowinami na temat Adriany i Mikołaja było to, że oboje otrzymali bardzo ciekawe propozycje aktorskie. Problem powstał w momencie, gdy Adriana zaangażowała się w nowy serial "Papiery na szczęście", w którym gra główną rolę, a Mikołaj zaczął wyjeżdżać na Ukrainę, również w celach zawodowych.

Wieść o ich rozstaniu mogła wielu rozczarować, jednak krótkie oświadczenie Adriany potwierdzające ich rozstanie musiało fanom pary wystarczyć.

"Super Express" najwidoczniej dotarł do większej ilości informacji, gdyż w sieci pojawiła się wieźć, według informatora tabloidu, Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski rozstali się z powodu zazdrości Adriany o pracę Mikołaja.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Klienci indywidualni otrzymali faktury za gaz. Wielu z nich przecierało oczy ze zdumienia. Z jakiego powodu

Zerknij na to: Z życia wzięte. Sprowadziła się swoim rodzicom z dzieckiem na rękach. Teraz wymaga od nich ciszy

Nie przegap tego: Niektóre znaki zodiaku nie mają powodu do radości. Przyciągają do siebie pecha niczym magnes