Jak możemy przeczytać na stronie portalu "Interia", znaki zodiaku mogą wiele o nas powiedzieć. Wpisane są w nie zarówno dominujące cechy naszego charakteru, jak i to, jak układać będą się nasze relacje z innymi. Astrolodzy przekonują, że ze znaku zodiaku możemy wyczytać również to, czy przyciągamy do siebie szczęście, czy pecha. Które znaki należą do tej drugiej grupy?

Wodnik

Osoby urodzone pod znakiem wodnika zdecydowanie nie mogą narzekać na nadmiar szczęścia. Choć nie brakuje im zaradności i starają się mieć wszystko poukładane, to i tak zdarza się, że przegapiają życiowe okazje.

Choć Wodnik uparcie dąży do czegoś, to zawsze na jego drodze pojawi się jakaś przeszkoda, która znów oddala go od upragnionego celu. Niestety, kiedy pojawi się jeden problem, kolejne są już tylko kwestią czasu. Bo to, że się pojawią, jest bardziej niż pewne.

Znak zodiaku/YouTube @Jasna Strona
Znak zodiaku/YouTube @Jasna Strona
Znak zodiaku/YouTube @Jasna Strona

Waga

Jeśli o kimś można powiedzieć, że urodził się pod pechową wagą, to z pewnością o Wadze. Ich pesymistyczne nastawienie niestety nie przyciąga do nich szczęścia, a zdaje się jeszcze mocniej prowokować pecha.

Nie pomaga również to, że są niezbyt pewne siebie i rzadko ufają własnej intuicji, zdając się na innych. Nie zawsze na tym dobrze wychodzą. Wagi nie mogą także liczyć na szczęście w miłości. Często są zdradzane i oszukiwane przez swojego partnera.

Rak

Osoby urodzone pod znakiem Raka są niezwykle silnymi osobami. Nic dziwnego, zahartowały je liczne przeszkody, z którymi przychodziło się im mierzyć. Czasem decydują się działać spontanicznie, co niestety nie jest ich najmocniejszą stroną - lepiej jeśli podejmują decyzje dokładnie je analizując.

Znaki zodiaku. Źródło: Youtube Bestie
Znaki zodiaku. Źródło: Youtube Bestie
Znaki zodiaku. Źródło: Youtube Bestie

Bliźnięta

Część astrologów do znaków zodiaku, którym często przychodzi mierzyć się z pechem, zalicza Bliźnięta. W ich przypadku pech dominuje w relacjach z innymi osobami. Często zdarza im się zaufać niewłaściwej osobie, przez co padają ofiarą oszustw i zdrad.

A wy, uważacie się za pechowców, czy raczej urodzonych pod szczęśliwą gwiazdą?

To też może cię zainteresować: Krzysztof Jackowski ostrzega w najnowszej wizji. Będzie alarm

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Kate Middleton przyjęła na swoje barki obowiązki po szwagrze. Co będzie robić zamiast Harry'ego

O tym się mówi: Donald Tusk ma plan, jak wygrać z Jarosławem Kaczyńskim. Takiego rozwiązania nikt się nie spodziewał